d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1450451452453454495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 05:16pm
Nie ma za twitcha warnow, caly czas linkuje.

http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2
http://pl.twitch.tv/mlgsc2

e; za ksw dostali bo to byl restream kanalu PPV

This post was edited by zYwi3c on Mar 17 2013 05:17pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2013 05:18pm
spoczko nutki lecom
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 17 2013 05:21pm
same koreance graja, jedne chude drugie grube xD
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 17 2013 05:22pm
Quote (DzonyPe @ 18 Mar 2013 00:21)
same koreance graja, jedne chude drugie grube xD


jedne biedne drugie bogate
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 17 2013 05:24pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Mar 2013 00:22)
jedne biedne drugie bogate


zawsze mnie zastanawialo czemu te typeczki, ktore graja sa totalnie wychudzone
przeciez zapewne graja 24/7... w piwnicy ich trzymaja i na mecze dopiero wypuszczaja?; D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 17 2013 05:25pm
Quote (zYwi3c @ 18 Mar 2013 00:16)


kurde, trzeba im 10 dolarow zaplacic zeby odpalic w 1080p

Quote (Tradek_Mk @ 18 Mar 2013 00:24)
zawsze mnie zastanawialo czemu te typeczki, ktore graja sa totalnie wychudzone
przeciez zapewne graja 24/7... w piwnicy ich trzymaja i na mecze dopiero wypuszczaja?; D

jakos trzeba zarobic na miske ryzu

This post was edited by EustachyMotyka on Mar 17 2013 05:26pm
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Mar 17 2013 05:26pm
Widzialem ze wszyscy nie koreance odpadli juz w 1 meczach drabinki, masakra z tymi skosnymi
A final zajebisty sie zapowiada ale ja ide spac, jutro jakiegos repa ogarne
Member
Posts: 962
Joined: Mar 17 2013
Gold: 0.00
Mar 17 2013 05:28pm
Bardzo lubiÄ™ Starcraft 2.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 17 2013 05:28pm
Cos sie dzieje z JD? W bw juz od jakiegos czasu radzil sobie srednio, a teraz nigdzie go nie widze.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 17 2013 05:30pm
o wreszcie sie zaczyna, to jest final tak?
btw szkoda ze nie ma rejczel :(
/e i ci kasterzy mogliby tak kurwa nie prychac w te mikrofony

This post was edited by EustachyMotyka on Mar 17 2013 05:30pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1450451452453454495Next
Add Reply New Topic New Poll