Quote (Hubas @ Aug 30 2010 10:22pm)
i dobrze ;]
prawda ;]
ja swoje konto i tak na wośp oddam ;] w tamtym roku moje 51 poszło za 120 zl ponad.
Ja oddałem top 2 uni.12 - 15kk punktów 50k pc/ 15k nsc/ 200 gs, 300k lm, 60k kr, 100k mt, 30k ow na wośp rok temu od 11 miesięcy wisi na kasacji za push xD
w tym roku chyba wydam też jakieś stare możliwe że u.11 top 38 chyba takie top loguję się raz na iI co by odświeżyć konto urlopuje od 1,5 roku z top 10 wyleciało sobie
This post was edited by kapzero on Aug 30 2010 04:28pm