d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1449450451452453476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Aug 30 2010 04:22pm
Quote (Bodziuu @ 31 Aug 2010 00:20)
no mnie nie było.. a do kumpla chodzić na ogame mi się nie chciało.. :P jednak wole rl


i dobrze ;]
Quote (Patryk1991 @ 31 Aug 2010 00:19)
nic nie trwa wiecznie niebezpiecznie :D


e tam polowa juz po miesiacu nie grala -_-


prawda ;]

ja swoje konto i tak na wośp oddam ;] w tamtym roku moje 51 poszło za 120 zl ponad.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 30 2010 04:24pm
Quote (Hubas @ 30 Aug 2010 18:22)
i dobrze ;]

prawda ;]

ja swoje konto i tak na wośp oddam ;] w tamtym roku moje 51 poszło za 120 zl ponad.


o tez wlasnie o tym myslalem :D
dogram tez jeszcze 3-4miechy i oddam
pogadam z adminami na ogame.org to moze orkiestra w chuj kasy dostanie :D
top20 top5 eko na uni jak nie wyzej zyc nie umierac
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Aug 30 2010 04:25pm
Quote (Patryk1991 @ 31 Aug 2010 00:24)
o tez wlasnie o tym myslalem :D
dogram tez jeszcze 3-4miechy i oddam
pogadam z adminami na ogame.org to moze orkiestra w chuj kasy dostanie :D
top20 top5 eko na uni jak nie wyzej  zyc nie umierac


uni 1 też planuje, ale szkoda mi trochę ;<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 30 2010 04:26pm
Quote (Hubas @ 30 Aug 2010 18:25)
uni 1 też planuje, ale szkoda mi trochę ;<


razem oddamy to nie bedzie szkoda ^^
jak dozyje :P

http://www.youtube.com/watch?v=lc6D873MibI
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2010 04:26pm
to tylko gra.. a kasa się przyda
Member
Posts: 535
Joined: Mar 4 2008
Gold: 0.00
Aug 30 2010 04:27pm
Quote (Hubas @ Aug 30 2010 10:22pm)
i dobrze ;]

prawda ;]

ja swoje konto i tak na wośp oddam ;] w tamtym roku moje 51 poszło za 120 zl ponad.


Ja oddałem top 2 uni.12 - 15kk punktów 50k pc/ 15k nsc/ 200 gs, 300k lm, 60k kr, 100k mt, 30k ow na wośp rok temu od 11 miesięcy wisi na kasacji za push xD

w tym roku chyba wydam też jakieś stare możliwe że u.11 top 38 chyba takie top loguję się raz na iI co by odświeżyć konto urlopuje od 1,5 roku z top 10 wyleciało sobie :P

This post was edited by kapzero on Aug 30 2010 04:28pm
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Aug 30 2010 04:28pm
Quote (Patryk1991 @ 31 Aug 2010 00:26)
razem oddamy to nie bedzie szkoda ^^
jak dozyje :P

http://www.youtube.com/watch?v=lc6D873MibI


kozak nuta ;]

Quote (Bodziuu @ 31 Aug 2010 00:26)
to tylko gra.. a kasa się przyda


prawda ;] ja szanuje wośp dużo pomogli dzieciom.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 30 2010 04:28pm
Quote (kapzero @ 30 Aug 2010 18:27)
Ja oddałem top 2 uni.12 - 15kk punktów 50k pc/ 15k nsc/ 200 gs, 300k lm, 60k kr, 100k mt, 30k ow na wośp rok temu od 11 miesięcy wisi na kasacji za push xD


to ktos zaplcil zeby flote rozwalic chue chue
:rofl:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Aug 30 2010 04:30pm
Quote (kapzero @ 31 Aug 2010 00:27)
Ja oddałem top 2 uni.12 - 15kk punktów 50k pc/ 15k nsc/ 200 gs, 300k lm, 60k kr, 100k mt, 30k ow na wośp rok temu od 11 miesięcy wisi na kasacji za push xD

w tym roku chyba wydam też jakieś stare możliwe że u.11 top 38 chyba takie top loguję się raz na iI co by odświeżyć konto urlopuje od 1,5 roku z top 10 wyleciało sobie :P


jaki nick z ogame.
Member
Posts: 535
Joined: Mar 4 2008
Gold: 0.00
Aug 30 2010 04:31pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 30 2010 10:28pm)
to ktos zaplcil zeby flote rozwalic chue chue
:rofl:


pochwalcie się jakimiś ładnymi stekami :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1449450451452453476Next
Add Reply New Topic New Poll