☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev
1
449
450
451
452
453
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 130982
Replies: 7164
Track Topic
Kubus
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold
:
35.00
#4501
Jun 12 2013 11:05am
Quote (Atanok @ Jun 12 2013 06:47pm)
Nie istnieje taka mozliwosc, oprocz sklepow w Japonii. Ale najpierw naucz sie plynnie japonskiego.
co
gnuj618
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold
:
0.00
#4502
Jun 12 2013 01:09pm
Quote (Atanok @ Jun 12 2013 03:50pm)
Zwykly byl pierwszy i w miare na podstawie mangi, ale robiony przez chujowe stuio, ktore go zniszczylo.
jedyne co mi sie w zwyklym podobalo to nawet przyjemny soundtrack a tak to crap
Pintsize
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold
:
3,276.00
#4503
Jun 13 2013 07:13am
Chinskieeeeee baje ciongno faje mehehehehe
JarooJas
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold
:
2,436.06
#4504
Jun 13 2013 07:15am
Quote (Stanislaw @ Jun 13 2013 02:13pm)
Chinskieeeeee baje ciongno faje mehehehehe
mehehehehe
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#4505
Jun 13 2013 07:27am
Quote (Stanislaw @ 13 Jun 2013 14:13)
Chinskieeeeee baje ciongno faje mehehehehe
uspokoj sie kurwa, naprawde to jest juz zenujace.
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#4506
Jun 13 2013 07:32am
Quote (Xploosiv @ 13 Jun 2013 15:27)
uspokoj sie kurwa, naprawde to jest juz zenujace.
Za 3 takie wpisy jednego usera miton wbija 10% a ja je sobie notuje i mam juz kilka uzbieranych.
Cynicfm
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#4507
Jun 13 2013 07:35am
Quote (Atanok @ Jun 13 2013 03:32pm)
Za 3 takie wpisy jednego usera miton wbija 10% a ja je sobie notuje i mam juz kilka uzbieranych.
ale z ciebie prawilny user, hahahaha
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#4508
Jun 17 2013 05:30pm
obejrzalem juz wszystkie odcinki fairy tail i kiedy ta luszi dolaczy do tej gildiii kurwa?
Alpha_as_fuk
Member
Posts: 179
Joined: Jun 11 2013
Gold
:
0.00
Warn: 60%
#4509
Jun 17 2013 05:39pm
Quote (Xploosiv @ Jun 18 2013 01:30am)
obejrzalem juz wszystkie odcinki fairy tail i kiedy ta luszi dolaczy do tej gildiii kurwa?
ogladalem dragon balla w podstawowce
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#4510
Jun 18 2013 01:38am
Quote (Xploosiv @ Jun 18 2013 01:30am)
obejrzalem juz wszystkie odcinki fairy tail i kiedy ta luszi dolaczy do tej gildiii kurwa?
jesli chodzi Ci o Lucy, to dołącza w 1 czy 2 odcinku -.-
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
449
450
451
452
453
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact