d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1449450451452453523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 18 2011 05:13am
Quote (Gepard12 @ May 18 2011 10:32am)
Najlepszy zestaw dla tych, co jeszcze w to nie grali to IMO LBP + inFamous - dwie naprawdę bardzo dobre gry. Szczególnie lbp ;)
tez wlasnie te wezme chociaz i tak pewnie nie bede w nie gral b)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 18 2011 05:16am
Quote (iPhone_4_32gb @ 18 May 2011 13:13)
tez wlasnie te wezme chociaz i tak pewnie nie bede w nie gral b)


infamous jest genialna gierka, nie wiem co ludzie od niej chca.

Dzisiaj ide ogladnac ps3 320 gb z 2 padami + fifa11 + nfs i kablem hdmi za 800 zl, mam nadzieje, ze fw 3.55> :evil:
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 18 2011 07:54am
kurwa zajebiscie dali LBP jak dopiero co sie za niego wymianilem kurwa
no ale ja przynajmniej mam w pudelku i do tego GOTY
a na dzien dzisiejszy typuje inFamousa a z drugim poczekam
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 18 2011 07:55am
Quote (kubaba5 @ 18 May 2011 15:54)
kurwa zajebiscie dali LBP jak dopiero co sie za niego wymianilem kurwa
no ale ja przynajmniej mam w pudelku i do tego GOTY
a na dzien dzisiejszy typuje inFamousa a z drugim poczekam


Same hir
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 18 2011 11:31am
Mam Fifcie 11 oraz NFS Hot Pursuit PL na sprzedaz o ile ktos chce.
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
May 18 2011 11:34am
Quote (markov @ May 18 2011 06:31pm)
Mam Fifcie 11 oraz NFS Hot Pursuit PL na sprzedaz o ile ktos chce.


Meh, doslownie 10m temu na allegro kupilem Fife 11 :<
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 18 2011 11:38am
Quote (markov @ May 18 2011 06:31pm)
Mam Fifcie 11 oraz NFS Hot Pursuit PL na sprzedaz o ile ktos chce.


za moge sie zamienic za fife 09 na fife 11 :>
ja daje 09 ofc
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 18 2011 11:42am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 18 May 2011 19:34)
Meh, doslownie 10m temu na allegro kupilem Fife 11 :<


za? zawsze mozesz cofnac, i oddac za prowizje wystawienia ;)
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
May 18 2011 11:43am
Quote (markov @ May 18 2011 06:42pm)
za? zawsze mozesz cofnac, i oddac za prowizje wystawienia ;)



70zl, sek w tym ze z gosciem juz na gg sie ugadalem i celowo mi cene troche obnizyl :<
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 18 2011 11:44am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 18 May 2011 19:43)
70zl, sek w tym ze z gosciem juz na gg sie ugadalem i celowo mi cene troche obnizyl :<


ajc, no szkoda, ja swoja tez za 70 chce puscic. Wlasnie odebralem konsole i dostalem te 2 gierki gratis,

btw, chetnie bym kupil pada w rozsadnej cenie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1449450451452453523Next
Add Reply New Topic New Poll