Quote (IHateEverythingAboutYou @ 18 May 2011 19:43)
70zl, sek w tym ze z gosciem juz na gg sie ugadalem i celowo mi cene troche obnizyl :<
ajc, no szkoda, ja swoja tez za 70 chce puscic. Wlasnie odebralem konsole i dostalem te 2 gierki gratis,
btw, chetnie bym kupil pada w rozsadnej cenie.