d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1449450451452453664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,994
Joined: Sep 17 2008
Gold: 3.04
Nov 11 2009 11:46am
Quote (VinS @ Nov 11 2009 05:17pm)
sry ale ogolnie opinie jakie tu powstaja znacza dla mnie tyle niz zeszloroczny snieg...


taaaaa, wypieraj się dalej
Gdyby cię to nie interesowało, nie siedziałbyś tu.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 11:47am
Quote (Shapiro @ 11 Nov 2009 18:19)
Widac po 2 ostatnich stronach tego tematu jak bardzo masz wyjebane. Nastepny debil z serii "Mam wyjebane na internet" + "Wole sie napic wodki do monitora zamiast isc na spacer"



owszem mam, chcialem tez podziekowac za zbytek atencji... moje e-ego uroslo jeszcze bardziej i utwierdzilo mnie w przekonaniu jakimi w wiekszosci idiotami jestescie :)
pozdrawiam
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 11 2009 11:50am
Quote (VinS @ Nov 11 2009 07:47pm)
owszem mam, chcialem tez podziekowac za zbytek atencji... moje e-ego uroslo jeszcze bardziej i utwierdzilo mnie w przekonaniu jakimi w wiekszosci idiotami jestescie :)
pozdrawiam


kurwa

Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Nov 11 2009 11:52am

i pysk tu kurwa spamuje sie na pl sekcji
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Nov 11 2009 11:53am
Quote (jodum @ Nov 11 2009 07:38pm)
idealnie pasuje do gumisia - dwa tepe cwele


Szczekaj zza monitora.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Nov 11 2009 11:54am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 17:57)
jestes debilem , buziaki :)

poziom wypowiedzi swiadczy o czlowieku, a ja nie rozmawiam z podludzmi, dla ktorych "jestes debilem" to argument, wiec good luck w zyciu i milej wodki

Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 11 2009 11:58am
Quote (jodum @ Nov 11 2009 05:38pm)
idealnie pasuje do gumisia - dwa tepe cwele


witam jodum
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Nov 11 2009 11:59am
Dobra załóżcie sobie topic na pl sekcji. Wypierdalać i nie spamowac tu kurwa bo zamkna :angry:


Quote (Kjem @ 11 Nov 2009 19:04)
jesio ustaw opis "ja pije wódke!!!!!!!!! sam!!!!!!!!!!!!!"


nastepny kurwa....
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37083839&f=230
macie juz topic, wypierdalac

This post was edited by Nensato on Nov 11 2009 12:07pm
Member
Posts: 8,160
Joined: Feb 11 2007
Gold: 20.00
Nov 11 2009 12:04pm
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 16:35)
wiem ze wklejanie gadek z gg jest passe ale nie moglem sie powstrzymac :P

16:29:21 Pelaśka
elo   

16:29:24 co porabiasz
16:29:37 vins
pije wodke a co?   

16:30:02 Pelaśka
na spacerek chcialam cie wyciagnac   

16:30:13 Pelaśka 
ale biorac wodke pod uwage mam male szanse   

16:30:54 vins
sorry ale wodka wygrala z toba 3:0   

16:30:57  Pelaśka
nic nowego :(


jesio ustaw opis "ja pije wódke!!!!!!!!! sam!!!!!!!!!!!!!"
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Nov 11 2009 12:07pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37083839&f=230 tu sie kurwa wyzywajcie a nie w rśś

Go Back To Polska Topic List
Prev1449450451452453664Next
Closed New Topic New Poll