d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev144454647481879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 03:46am
Quote (TheFirstJesusKun @ Dec 17 2014 09:42am)
Pierwszy raz musze sie zgodzic.


Uwazaj, raz sie z nim zgodzisz, a za chwile kupisz ajbon i koszulke manchesteru guwnajted, klubu skonczonego.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 17 2014 03:49am
Iker jaki kozak, gdzie na reddicie jest filmik jak wymienia wynik który był 10 lat temu. :d
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 17 2014 03:49am
Quote (Rave_PL @ 17 Dec 2014 10:46)
Uwazaj, raz sie z nim zgodzisz, a za chwile kupisz ajbon i koszulke manchesteru guwnajted, klubu skonczonego.


XD
Ale fakt, ze ta chujowa reka rzucila cien na jego ladna kariere.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 04:08am
Quote (TheFirstJesusKun @ Dec 17 2014 09:49am)
XD
Ale fakt, ze ta chujowa reka rzucila cien na jego ladna kariere.


Vouch.
Co raz wiecej poglosek o Reusie w Realu...
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 09:47am
W sobotę Iker #Casillas rozegra 700. oficjalny mecz w RM. Przed nim już tylko Manuel Sanchís (711) i Raúl (741).
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 17 2014 12:18pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Dec 17 2014 12:54pm
Quote (hehehehehe @ 17 Dec 2014 18:18)


Grawitacja wygrywa na lajciku :rofl:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,210.00
Dec 17 2014 02:59pm
Quote (hehehehehe @ 17 Dec 2014 20:18)


Boski Kris zgarnia pulę B)
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 17 2014 04:09pm
Quote (hehehehehe @ Dec 17 2014 08:18pm)


GLOSUJE NA A Fish out of Water
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647481879Next
Add Reply New Topic New Poll