d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14445464748598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:45am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 02:44pm)
Moim zdaniem jest na odwrót.U snajpera  PE > EN, bo co to za snajper, który nie ogarnia co wokół niego się dzieje. Dodatkowo u SG snajpera przewagą jest  to, że ciśnie lamusów z b. dużej odległości. Zanim typek wyrówna odległość, by móc pocisnąć mnie minigunem dostanie już 2 kule w oko, co prawdopodobnie wyśle go do piachu. No i kurewska oszczędność amunicji - minigun łyka amunicję niczym młody pelikan, a sniper riffle nie.

Pozdrawiam,
Profesor tournervis


ale endurance tak w chuj duzo daje na tej modyfikacji ze z 1 jest kurewsko ciezko zanim dojdziesz do poziomu zeby zabijac cokolwiek z snajperki
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 06:45am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 14:44)
Moim zdaniem jest na odwrót.U snajpera  PE > EN, bo co to za snajper, który nie ogarnia co wokół niego się dzieje. Dodatkowo u SG snajpera przewagą jest  to, że ciśnie lamusów z b. dużej odległości. Zanim typek wyrówna odległość, by móc pocisnąć mnie minigunem dostanie już 2 kule w oko, co prawdopodobnie wyśle go do piachu. No i kurewska oszczędność amunicji - minigun łyka amunicję niczym młody pelikan, a sniper riffle nie.

Pozdrawiam,
Profesor tournervis


A co jak encounter zrespi cie kolo kolegi z minigunem?
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:48am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:45pm)
ale endurance tak w chuj duzo daje na tej modyfikacji ze z 1 jest kurewsko ciezko zanim dojdziesz do poziomu zeby zabijac cokolwiek z snajperki


Quote (Atanok @ Aug 13 2013 01:45pm)
A co jak encounter zrespi cie kolo kolegi z minigunem?


I tu są 2 najbardziej istotne minusy mojej postaci. Ale cóż, pogram - ocenię. Nie chce mi się robić nowej postaci. Spróbuję doprowadzić tę do końca.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:50am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 02:48pm)
I tu są 2 najbardziej istotne minusy mojej postaci. Ale cóż, pogram - ocenię. Nie chce mi się robić nowej postaci. Spróbuję doprowadzić tę do końca.


spoko a ile masz sily?
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:50am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 14:37)
A dodatkowe ap mozna zdobyc tylko poprzez perki?


podstawa ap jest agility, do tego mozna 2x action boya (+2ap) a jak komus malo to sie mozna dragami nacpac chyba do 18ap mozna dobic, ale nie pamietam ktorymi (jet chyba 2ap i jakis tam jeszcze 1ap, po 2x mozna je brac)

Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 14:48)
I tu są 2 najbardziej istotne minusy mojej postaci. Ale cóż, pogram - ocenię. Nie chce mi się robić nowej postaci. Spróbuję doprowadzić tę do końca.


rob nowa nie pierdol, pierwsze lvle sie szybko wbija nawet na junku. im wiecej wbijesz na tej tym bedziesz bardziej zalowal, a ta i tak sie do niczego nie nadaje ;]

Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 14:44)
Moim zdaniem jest na odwrót.U snajpera  PE > EN, bo co to za snajper, który nie ogarnia co wokół niego się dzieje. Dodatkowo u SG snajpera przewagą jest  to, że ciśnie lamusów z b. dużej odległości. Zanim typek wyrówna odległość, by móc pocisnąć mnie minigunem dostanie już 2 kule w oko, co prawdopodobnie wyśle go do piachu. No i kurewska oszczędność amunicji - minigun łyka amunicję niczym młody pelikan, a sniper riffle nie.

Pozdrawiam,
Profesor tournervis


bg wbrew pozorom maja dosc spory zasieg, a i musisz sie liczyc z tym ze nie kazdy spawn bedzie wymazony

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:54am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:50am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:50pm)
spoko a ile masz sily?


5. Tak, by snajperką móc operować.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:00am
moj nowy bochater to VCTT prosze mnie nie zabijac :))))))))))))))))))
beka, na sandboxie odpalilem dwa falouty i swojego chara prowadze do tentu wlasnego

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 07:01am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 07:00am
korci mnie eby zrobic goscia na powerglowe i rozkurwiac muzgi.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 07:01am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 15:00)
moj nowy bochater to VCTT prosze mnie nie zabijac :))))))))))))))))))


juz sie na ciebie zasadzam z kamieniami

Quote (blejdowy @ 13 Aug 2013 15:00)
korci mnie eby zrobic goscia na powerglowe i rozkurwiac muzgi.


niestety najpierw musisz do takiego typa podejsc, co nie jest takie latwe ;]

melee sa tylko na pvm dobre, bo nie uzywaja ammo (nie wiem czy tu powerfist wpierdala small energy celle czy nie, jesli nie to git, a jak tak to najlepiej super sledge) wiec zabijanie mobow jest relatywnie malo kosztowne

ale jestes tez duzo latwiejszym celem dla przecietnego pkera

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 07:03am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 07:01am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 01:50pm)
rob nowa nie pierdol, pierwsze lvle sie szybko wbija nawet na junku. im wiecej wbijesz na tej tym bedziesz bardziej zalowal, a ta i tak sie do niczego nie nadaje ;]
Się zobaczy. To by już szósta była ...
bg wbrew pozorom maja dosc spory zasieg, a i musisz sie liczyc z tym ze nie kazdy spawn bedzie wymazony

Tak, racja, ale chyba żadna broń z BG nie nakurwia z 50+ hexów. Gorzej jak typ będzie mieć perki typu AB, co spowoduje, że zyska na AP i szybciej skróci dystans do mnie. Chuj, zobaczy się. Wszyscy grają z BG, co mnie zawsze we F2 nudziło. Zobaczę tę postać i pomyślę.
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748598Next
Add Reply New Topic New Poll