☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
44
45
46
47
48
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29721
Replies: 1157
Track Topic
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#451
Oct 9 2012 01:45pm
Quote (miton84 @ Oct 9 2012 07:21am)
jeszcze nie
ale już blisko byłem
następnym razem sie już uda ^^
mam nadzieje
Spoko, nie spinaj. Na wiosne zabijesz butchera inferno hc.
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#452
Oct 9 2012 02:10pm
Quote (Rushe @ 9 Oct 2012 21:45)
Spoko, nie spinaj. Na wiosne zabijesz butchera inferno hc.
mam nadzieje ze wczesniej
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#453
Oct 9 2012 02:23pm
WD zaparkowany na 57lvlu, czeka na mnie Włatca Kuamstw aka Belial, i... musi trochę poczekać.
Ma ktoś chwilkę by mi pomóc ubić tego pasożyta (trochę się obawiam tej walki.. ) czy muszę robić upgrade moich itemów?
PM me jak coś.
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#454
Oct 9 2012 02:29pm
Wd bez mega laga tudzież dc nei da się zginąć, nie da i tyle, ma 2 niesmiertelosci kilkusekundowe polaczone z regenem hp + szybkim spierdalaniem bez kolizji z nikim
This post was edited by iRetwe on Oct 9 2012 02:31pm
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#455
Oct 9 2012 02:41pm
Quote (iRetwe @ 9 Oct 2012 21:29)
Wd bez mega laga tudzież dc nei da się zginąć, nie da i tyle, ma 2 niesmiertelosci kilkusekundowe polaczone z regenem hp + szybkim spierdalaniem bez kolizji z nikim
vortex arcane desekrator waller
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#456
Oct 9 2012 02:49pm
21 lvl wizem.
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#457
Oct 9 2012 05:27pm
Quote (2007 @ Oct 9 2012 10:23pm)
WD zaparkowany na 57lvlu, czeka na mnie Włatca Kuamstw aka Belial, i... musi trochę poczekać.
Ma ktoś chwilkę by mi pomóc ubić tego pasożyta (trochę się obawiam tej walki.. ) czy muszę robić upgrade moich itemów?
PM me jak coś.
Zainwestowałem trochę w przedmioty i Belial dostał po pysku. Teraz jeszcze a3/a4 i w końcu wkroczę na inferno.
HavinGSeX
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
78,300.00
#458
Oct 10 2012 02:18am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 01:27)
Zainwestowałem trochę w przedmioty i Belial dostał po pysku. Teraz jeszcze a3/a4 i w końcu wkroczę na inferno.
Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów
Btw jak kotś chetny do polatania a1 inferno to zapraszam
This post was edited by HavinGSeX on Oct 10 2012 02:19am
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#459
Oct 10 2012 02:19am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 10:18am)
Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów
Nie było Cię o tej porze, ale dzięki i tak za dobre chęci.
dino99
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold
:
2,203.60
#460
Oct 10 2012 02:19am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 09:18am)
Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów
Ja takiej pomocy będę potrzebował przyjacielu ;>
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
44
45
46
47
48
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact