d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev14445464748116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 01:45pm
Quote (miton84 @ Oct 9 2012 07:21am)
jeszcze nie :cry:
ale już blisko byłem :lol:
następnym razem sie już uda ^^
mam nadzieje


Spoko, nie spinaj. Na wiosne zabijesz butchera inferno hc.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 9 2012 02:10pm
Quote (Rushe @ 9 Oct 2012 21:45)
Spoko, nie spinaj. Na wiosne zabijesz butchera inferno hc.


:lol:
mam nadzieje ze wczesniej :rolleyes:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 9 2012 02:23pm
WD zaparkowany na 57lvlu, czeka na mnie Włatca Kuamstw aka Belial, i... musi trochę poczekać. :)
Ma ktoś chwilkę by mi pomóc ubić tego pasożyta (trochę się obawiam tej walki.. ) czy muszę robić upgrade moich itemów?
PM me jak coś. :)
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Oct 9 2012 02:29pm
Wd bez mega laga tudzież dc nei da się zginąć, nie da i tyle, ma 2 niesmiertelosci kilkusekundowe polaczone z regenem hp + szybkim spierdalaniem bez kolizji z nikim

This post was edited by iRetwe on Oct 9 2012 02:31pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Oct 9 2012 02:41pm
Quote (iRetwe @ 9 Oct 2012 21:29)
Wd bez mega laga tudzież dc nei da się zginąć, nie da i tyle, ma 2 niesmiertelosci kilkusekundowe polaczone z regenem hp + szybkim spierdalaniem bez kolizji z nikim


vortex arcane desekrator waller
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Oct 9 2012 02:49pm
21 lvl wizem.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 9 2012 05:27pm
Quote (2007 @ Oct 9 2012 10:23pm)
WD zaparkowany na 57lvlu, czeka na mnie Włatca Kuamstw aka Belial, i... musi trochę poczekać. :)
Ma ktoś chwilkę by mi pomóc ubić tego pasożyta (trochę się obawiam tej walki.. ) czy muszę robić upgrade moich itemów?
PM me jak coś. :)


Zainwestowałem trochę w przedmioty i Belial dostał po pysku. Teraz jeszcze a3/a4 i w końcu wkroczę na inferno. :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 02:18am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 01:27)
Zainwestowałem trochę w przedmioty i Belial dostał po pysku. Teraz jeszcze a3/a4 i w końcu wkroczę na inferno. :)


Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów :P :D

Btw jak kotś chetny do polatania a1 inferno to zapraszam :D

This post was edited by HavinGSeX on Oct 10 2012 02:19am
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 10 2012 02:19am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 10:18am)
Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów :P :D


Nie było Cię o tej porze, ale dzięki i tak za dobre chęci. ;)
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Oct 10 2012 02:19am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 09:18am)
Pisałem Ci drogi koleżko iz mogę Cię wspomóc w ubiciu wskazanego przez Ciebie bossa tudzież ogólniej pomocy w ubijaniu mobów :P :D


Ja takiej pomocy będę potrzebował przyjacielu ;>
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748116Next
Add Reply New Topic New Poll