d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev144454647482670Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Apr 1 2012 10:59am
Quote (dan_07 @ Apr 1 2012 06:59pm)
Pre-order w Empiku kosztuje 170zł, mam zakładać, że w dniu premiery na miejscu również tyle zapłacę, czy pre-order jest zwyczajnie tańszy o te 30zł?


afair kosztuje tyle samo, tylko tanszy jest ogolnie przez internet
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Apr 1 2012 11:02am
Quote (Latwiak @ Apr 1 2012 06:59pm)
afair kosztuje tyle samo, tylko tanszy jest ogolnie przez internet


Nie chciałbym w dniu premiery dowiedzieć się, że na miejscu płacę 200zł, podczas gdy jeszcze kilka dni temu mogłem zamówić tę samą grę 30zł taniej. 30zł to w chuj gotówki :<
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2012 11:04am
Quote (dan_07 @ Apr 1 2012 05:02pm)
Nie chciałbym w dniu premiery dowiedzieć się, że na miejscu płacę 200zł, podczas gdy jeszcze kilka dni temu mogłem zamówić tę samą grę 30zł taniej. 30zł to w chuj gotówki :<


no, za 3 banknoty 10-cio zlotowe mozesz tak wiele zrobic. np podetrzec sie trzy razy, trzy razy wyrzucic jakis papierek za okno, wlozyc kotu do nosa dwa i jeden, ktory zostanie w dupe. szalenstwo, bandyckie rzycie
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 1 2012 11:06am
Ojebac 3 kebaby.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Apr 1 2012 11:09am
Quote (Slambek @ Apr 1 2012 07:04pm)
no, za 3 banknoty 10-cio zlotowe mozesz tak wiele zrobic. np podetrzec sie trzy razy, trzy razy wyrzucic jakis papierek za okno, wlozyc kotu do nosa dwa i jeden, ktory zostanie w dupe. szalenstwo, bandyckie rzycie


Skończ gimnazjum i przestać doić mamusiny portfel to pogadamy.
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2012 11:10am
Quote (dan_07 @ Apr 1 2012 05:09pm)
Skończ gimnazjum i przestać doić mamusiny portfel to pogadamy.


jestem prawnikiem i mam duzo pieniendzy hehe
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Apr 1 2012 11:12am
Quote (Slambek @ Apr 1 2012 07:10pm)
jestem prawnikiem i mam duzo pieniendzy hehe


Okej, sorki, źle się zrozumieliśmy. Nie miałem nic złego na myśli.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 1 2012 11:13am
Quote (Slambek @ Apr 1 2012 07:10pm)
jestem prawikiem i nie mam duzo pieniendzy hehe


fix'd
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2012 11:36am
Quote (Last_Hope @ Apr 1 2012 05:13pm)
fix'd


jesli rogal moze byc prawnikiem, to kazdy inny tym predzej moze, oprocz vipszczura i mlodego997
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Apr 1 2012 12:40pm
t4answers

dajmy na to że zamówię na gram.pl, zamawiając za 170 zł otrzymam klucz czy będzie to pudełko z płytą czy oCOCHODZIWKONCU
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647482670Next
Closed New Topic New Poll