Quote (vyyj @ 17 Nov 2011 17:42)
kakasz ja na pve gram. jestem memberem hall of justice juz! robimem questy dla batmana :f
mowie Ci, ze u nas sa hilerzy i trolle
Ja wiem ze w lidze sa, ale ja ludzi z ligi pierdole. Wole z wami pograc i obrazac wasze grube mamy.