d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14445464748339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Feb 25 2012 11:21am
Quote (Pozer @ Feb 25 2012 06:19pm)
Owsze, przyszlosc nalezy do HTML5.


Szkoda tylko ze ludzie z W3C nie moga sie dogadac i HTML5 od ponad 12 lat robia, i konca nadal nie widac.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 25 2012 11:27am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Feb 25 2012 05:21pm)
Szkoda tylko ze ludzie z W3C nie moga sie dogadac i HTML5 od ponad 12 lat robia, i konca nadal nie widac.
Maja w koncu oficjalne logo. b)
Cho MSN.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2012 11:45am
Quote (ShiSeido @ 25 Feb 2012 19:04)
Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple  olał i uznał za nie potrzebne



ogarniasz mojego posta? wiem, ze nie ma oficjalnego flasha i pytam czy na odblokowanym ipadzie istnieje nieoficjalny plugin.

This post was edited by imnoise on Feb 25 2012 11:45am
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 25 2012 11:47am
Quote (imnoise @ Feb 25 2012 07:45pm)
ogarniasz mojego posta? wiem, ze nie ma oficjalnego flasha i pytam czy na odblokowanym ipadzie istnieje nieoficjalny plugin.


nie ma :)
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Feb 25 2012 07:42pm
Ktos z wieksza wiedza na temat iMacow i problemami z nimi zwiazanymi? Konkretnie chodzi o czeste zawieszanie
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 26 2012 01:07am
Quote (imnoise @ 25 Feb 2012 18:45)
ogarniasz mojego posta? wiem, ze nie ma oficjalnego flasha i pytam czy na odblokowanym ipadzie istnieje nieoficjalny plugin.


chodzi ci o flash w przegladarce? mozesz zainstalowac skyfire



Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 26 2012 05:56am
Quote (ShiSeido @ 25 Feb 2012 19:04)
Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple  olał i uznał za nie potrzebne

Adobe będzie pracowało przy flashu jeszcze przez przynajmniej 5-10 lat. Teraz co prawda olali chyba Opere i FF na Linuksa, ale są nieoficjalne flashe. Jeszcze troche czasu minie zanim ta technologia zejdzie z tego świata.
Urządzenia Apple nie obsługują flasha bo Jobs miał takie widzi-mi-się. Tu nie chodziło o wywalenie 2mld appleowskich USD na prace nad flashem, bo to Adobe nad nim pracuje. Wystarczyło, żeby wrzucili go do app store jak Adobe go stworzy.

Quote (IHateEverythingAboutYou @ 25 Feb 2012 19:21)
Szkoda tylko ze ludzie z W3C nie moga sie dogadac i HTML5 od ponad 12 lat robia, i konca nadal nie widac.

To norma przy wszystkich pracach W3C. Przecież możesz już z powodzeniem używać HTML5. Zakończenie prac przewidziane jest chyba na 2018 albo 2020.

This post was edited by toyo on Feb 26 2012 05:56am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 26 2012 10:33am
wejscie ipada 3 bedzie wiazalo sie z nowa wersja ios, czy dopiero przy premierze nowego iphone bedzie update?
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold: 5.00
Trader: Trusted
Feb 26 2012 03:12pm
Uzywal ktos kiedys asystenta migracji w celu wczytania zachowanych danych z zewnetrznego dysku, np po formacie? Mam dziwny problem i nie wiem jak go rozwiazac

e: chodzi o maca ofc

This post was edited by Krzyy on Feb 26 2012 03:12pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 26 2012 03:15pm
Quote (imnoise @ Feb 26 2012 04:33pm)
wejscie ipada 3 bedzie wiazalo sie z nowa wersja ios, czy dopiero przy premierze nowego iphone bedzie update?
Pewnie bedzie jakis maly update.
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748339Next
Add Reply New Topic New Poll