☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev
1
44
45
46
47
48
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 16424
Replies: 594
Track Topic
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#451
May 11 2012 03:11am
Quote (lszcz @ May 11 2012 10:56am)
o kuwra hahah to nawet damian podrzynacz ktory oglada filmy z ivona mowil ze dobrze mu poszlo ;' D
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić
nakurwiator
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold
:
1,211.75
#452
May 11 2012 03:11am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#453
May 11 2012 04:12am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić
This post was edited by luksus on May 11 2012 04:12am
Zaop
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold
:
3,750.00
#454
May 11 2012 04:13am
Jak WOS rozszerzony?
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#455
May 11 2012 04:23am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić
Za mało na jsp siedzisz.
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#456
May 11 2012 04:51am
Quote (Zaop @ May 11 2012 12:13pm)
Jak WOS rozszerzony?
pare pytań było trudniejszych, a pare taki leciutkich
no tematy wypracowań były dosyć łatwe
arabb
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold
:
883.37
#457
May 11 2012 12:46pm
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.
czwarty_z_mrocznej_trojcy
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold
:
0.50
Warn: 10%
#458
May 11 2012 12:53pm
Quote (arabb @ May 11 2012 07:46pm)
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.
gratuluje przyjacielu, ja mam w poniedzialek
arabb
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold
:
883.37
#459
May 11 2012 01:04pm
Powodzenia życzę w takim razie.
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#460
May 11 2012 02:26pm
Quote (arabb @ May 11 2012 08:46pm)
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.
props
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
44
45
46
47
48
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact