d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1444546474860Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 11 2012 03:11am
Quote (lszcz @ May 11 2012 10:56am)
o kuwra hahah to nawet damian podrzynacz ktory oglada filmy z ivona mowil ze dobrze mu poszlo ;' D


Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić :wallbash:
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
May 11 2012 03:11am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić  :wallbash:


:angel:
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 11 2012 04:12am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić  :wallbash:


:zzz:

This post was edited by luksus on May 11 2012 04:12am
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
May 11 2012 04:13am
Jak WOS rozszerzony?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 11 2012 04:23am
Quote (Msk @ May 11 2012 11:11am)
Zobaczymy w czerwcu, ale nie wiem kurwa. Angielskiego uczę się 3 lata, orłem nigdy nie byłem, ale ~70% z próbnej było. Teraz była łatwiejsza i to o wiele to jak ja mogłem to spierdolić  :wallbash:


Za mało na jsp siedzisz.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 11 2012 04:51am
Quote (Zaop @ May 11 2012 12:13pm)
Jak WOS rozszerzony?


pare pytań było trudniejszych, a pare taki leciutkich
no tematy wypracowań były dosyć łatwe
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
May 11 2012 12:46pm
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
May 11 2012 12:53pm
Quote (arabb @ May 11 2012 07:46pm)
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.


gratuluje przyjacielu, ja mam w poniedzialek
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
May 11 2012 01:04pm
Powodzenia życzę w takim razie.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 11 2012 02:26pm
Quote (arabb @ May 11 2012 08:46pm)
Dziś miałem ustny polski o 11, wstałem o 6, nauczyłem się, 30%, fuck yea.


props
Go Back To Polska Topic List
Prev1444546474860Next
Add Reply New Topic New Poll