Quote (Tomeczek @ 17 Apr 2011 19:11)
wszyscy ida w zssr albo 3rzesze to znaczy ze usa ma jakies crap czolgi?
Nie są chujowe, ale mają inny styl gry.
Mają słaby pancerz kadłuba. Patrz link do wiki na 1 stronie.
Mają mocne działa, ale trochę ich szybkostrzelność kuleje. Za to wieży praktycznie nie da się przebić chociaż myszka miki (T29 z drugą wieżą) ma 3 weakspoty na niej :D, a kolejne 3 na kadłubie.
USA bym postawił między ZSRR, a Niemcami.