d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1444546474883Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Feb 22 2012 09:36am
Quote (Wiktoreczeg @ 22 Feb 2012 16:33)
Mam ZX8000 C "Germany" 1998, obuwie warte teraz ~280€, biegam w nich na wuefie, ema

Za darmo bym ich nie wziął.
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Feb 22 2012 10:17am
dla pana to
Member
Posts: 1,706
Joined: Sep 15 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2012 10:56am
Quote (elfisher @ 30 Sep 2011 16:48)
zamowilem sobie dzisiaj mysze:

lans jak sam skurwysyn


ortopedyczna?

This post was edited by Leoncio on Feb 22 2012 10:56am
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 22 2012 11:15am
Quote (Leoncio @ 22 Feb 2012 18:56)
ortopedyczna?


Likwiduje płaskostopie.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 25 2012 08:00am
Quote (TDI @ 22 Feb 2012 05:38)
jaki sens posiadania fajnej klawiatury ?

a vespula jest fajna.


wygodna, profilowana, bezprzewodowa, z guzikami odtwarzacza

Quote (toyo @ 22 Feb 2012 15:57)
Przymierzałem się ostatnio do zmiany klawiatury i szukałem bezprzewodowego modelu, na którym będzie się pisało przynajmniej tak wygodnie jak na Logitech UltraX albo na klawiaturze Thinkpada i nic nie znalazłem. W internecie ludzie mówią, że nie pisze się na nich zbyt fajnie. Nie wiem czy nie najlepsza z tego wszystkiego była jeszcze ta mała, bezprzewodowa klawiatura Apple albo któryś z modeli Logitech diNovo.
A Touchpadów przy desktopie na razie nie rozumiem. Skoro masz porządną mysz i miejsce na biurku, żeby jej używać to po co się męczyć z touchpadem.


czesto na kompie ogladam filmy i seriale. jak sie rozjebie na fotelu to nie mam zamiaru co chwile wstawac i zamykac okien aktualizacji av, reklam gg, okien torenta ze cos sciagnelo itp. toczpada mam kolo fotela i jak cos to nim sobie zamykam, przelaczam seriale, przewijam film, steruje glosnikami itd. teraz uzywam ipoda do tego, sciagnalem programik co przez wifi steruje kompem ale chujowo mi zasieg wifi lapie i rzadko dziala :(
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 30 2012 07:53am
moj nowy zakup :wub:

Member
Posts: 1,687
Joined: Mar 26 2010
Gold: 70.43
Warn: 10%
Apr 30 2012 09:29am
mam nogi ze stopami, to coś dziwnego ? juz mi zazdroscicie ?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 30 2012 09:40am

bogactwo.
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Apr 30 2012 10:19am
tydzien temu kupilem sluchaweczki monster beats pro by dr. dre
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Apr 30 2012 10:24am
http://th01.deviantart.net/fs28/PRE/i/2009/242/e/9/Golf_V_GTI_in_Sunset_by_deetee.jpg

piąteczka gti 200 km, wersja usa. foto pierwsze lepsze z neta ale mój wygląda dokładnie tak samo, felgi są w standardzie. Po wakacjach przymiarka do jednośladu
Go Back To Polska Topic List
Prev1444546474883Next
Add Reply New Topic New Poll