d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev14445464748875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Jul 11 2011 08:57am
Quote (Xaud @ 11 Jul 2011 15:54)
Procesor 2500k 3,3
Patriot Memory G series  Sector 5 2x4gb 1600MhZ
Radeon HD 6870 Gigabyte
Mobo Asus 8H61-Mle.USB 3.0
OCZ Stealth Stream 600W
Chłodzenie Scythe Katana III
Dysk 1TB samsunga (ale szału nie robi).
Obudowa Cooler Master Elite (nie pamiętam jaki model dokładnie :P)

I nie wiem co z tymi timingami dla ramca. Chyba pójdę do sklepu.


Wejdz w bios i recznie ustaw timingi i napiecie na sztywno jakie podaje producent. Plyta widocznie zle czyta spd.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 11 2011 08:58am
Quote (groom @ Jul 11 2011 03:57pm)
Wejdz w bios i recznie ustaw timingi i napiecie na sztywno jakie podaje producent. Plyta widocznie zle czyta spd.


ciekawe czy ta plyta mam MEMOK guzik :D któy sam ustawi
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Jul 11 2011 11:13am
Chciałem "odświeżyć" kompa, niestety nie znam sie i potrzebuje pomocy.
Troszke poszukałem i takie czesci wpadły mi w oko

AMD Phenom II X4 955 Black Edition s.AM3 BOX 375,00
Gigabyte GA-MA770T-UD3 PCI-E s.AM3 245,00
Gigabyte HD6850 1GB 256 PCI-E GDDR5 OC 595,00
GoodRam 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel CL9 PLay 299,00

co ujdzie, a co nadaje sie do wymiany ? chciałem sie zamknąc w kosztach ~ 1,8 k( jeszcze zailacz i obudowaw tej kwocie) moze jakies calikiem inne zestawy beda ciekawsze.

Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Jul 11 2011 01:55pm
Quote (sim @ 11 Jul 2011 18:13)
Chciałem "odświeżyć"  kompa, niestety nie znam sie i potrzebuje pomocy.
Troszke poszukałem i takie czesci wpadły mi w oko

AMD Phenom II X4 955 Black Edition s.AM3 BOX 375,00
Gigabyte GA-MA770T-UD3 PCI-E s.AM3 245,00
Gigabyte HD6850 1GB 256 PCI-E GDDR5 OC 595,00
GoodRam 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel CL9 PLay 299,00

co ujdzie, a co nadaje sie do wymiany ?  chciałem sie zamknąc w kosztach ~ 1,8 k( jeszcze zailacz i obudowaw tej kwocie)  moze jakies calikiem inne zestawy beda ciekawsze.



Sprawdź taki zestaw: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_371&products_id=1168
Member
Posts: 390
Joined: Jun 26 2011
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 11 2011 01:56pm
Głośniki panowie jakie polecacie? No tak więcej niż 400 nie chciałbym dać :<
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 11 2011 01:57pm
Quote (DZDZOWNICA @ Jul 11 2011 08:56pm)
Głośniki panowie jakie polecacie? No tak więcej niż 400 nie chciałbym dać :<


szukaj testow na pclabie oclabie benchamrku, nikt ci dobrze nie doradzi
ale szukaj moze cos od GENIUSA
Member
Posts: 390
Joined: Jun 26 2011
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 11 2011 01:58pm
Quote (l1pa @ Jul 11 2011 09:57pm)
szukaj testow na pclabie oclabie benchamrku, nikt ci dobrze nie doradzi
ale szukaj moze cos od GENIUSA


no typ mi polecil te http://allegro.pl/glosniki-genius-sw-hf5-1-5050-wood-cherry-lcd-150w-i1680185356.html ale nie wiem czy dobre :<
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 11 2011 01:59pm
Quote (DZDZOWNICA @ Jul 11 2011 08:58pm)


no wlasnie ktos mi tez ostatnio polecal tanio dobrze wykonane i drewienko :D
za ta cene to chyba nic lepiej nie trafisz
Member
Posts: 390
Joined: Jun 26 2011
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 11 2011 02:00pm
Quote (l1pa @ Jul 11 2011 09:59pm)
no wlasnie ktos mi tez ostatnio polecal tanio dobrze wykonane i drewienko :D
za ta cene to chyba nic lepiej nie trafisz


Ale chyba nie jest gówno co? :< Bo ja nie mam pojecia ile takie "niezłe" kosztują :<
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 11 2011 02:02pm
Quote (DZDZOWNICA @ Jul 11 2011 09:00pm)
Ale chyba nie jest gówno co? :< Bo ja nie mam pojecia ile takie "niezłe" kosztują :<


powiem tak
jak bym nie mial tonsili starych i ZAK wzmacniacza to bym napewnoe polował na jakies geniuse :D
ale ze mam OLD school granie to nn 5.1 itd ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748875Next
Add Reply New Topic New Poll