d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev14445464748966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 5 2011 02:07pm
Quote (imnoise @ 5 Apr 2011 15:06)
co za problem wrzucić inny launcher?  :o

Nie wiem jak to z nimi jest, ja jak miałem Magica z CM6, gdzie był ADW to po wrzuceniu chyba Pro wszystko zaczęło się pieprzyć. Ze 2-3 razy próbowałem go podmieniać i coś mi nie wychodziło.


Nie wiem czy cLK jest nadal rozwijany. Większość osób używa raczej MAGLDR, ale jaka jest między nimi różnica to nie wiem.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 5 2011 02:48pm
Quote (toyo @ 5 Apr 2011 21:07)
Nie wiem czy cLK jest nadal rozwijany. Większość osób używa raczej MAGLDR, ale jaka jest między nimi różnica to nie wiem.


Wydaje mi się, że jest dalej rozwijany. Nie bawiłem się MAGLDR, ale wgrywanie romu na cLK odbywa się identycznie jak na telefonach z natywnym androidem.
Przewagą cLK nad MAGLDR jest to, że można telefon ładować nawet jak jest wyłączony. Moim zdaniem to duży plus.

Poczytałem sobie dzisiaj trochę na te tematy, żeby wiedzieć co i jak wgrać. I jestem zadowolony :)
Nawet sobie diablo 1 odpaliłem przez fpse i chodzi :P

Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 5 2011 02:51pm
Quote (VolveR @ 5 Apr 2011 21:48)
Wydaje mi się, że jest dalej rozwijany. Nie bawiłem się MAGLDR, ale wgrywanie romu na cLK odbywa się identycznie jak na telefonach z natywnym androidem.
Przewagą cLK nad MAGLDR jest to, że można telefon ładować nawet jak jest wyłączony. Moim zdaniem to duży plus.

Poczytałem sobie dzisiaj trochę na te tematy, żeby wiedzieć co i jak wgrać. I jestem zadowolony :)
Nawet sobie diablo 1 odpaliłem przez fpse i chodzi :P


To HD2 nie można ładować jak jest wyłączony?:) Nie wiedziałem ;> Zresztą i tak nigdy nie wyłączam telefonu, więć mi to wisi, ale do tej pory nie zauważyłem takiego braku.
Ja grałem w jakiegoś Moto Racera. Pograj w Cordy, pisałem na poprzedniej stronie o tej grze.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 5 2011 02:52pm
Quote (toyo @ 5 Apr 2011 21:51)
To HD2 nie można ładować jak jest wyłączony?:) Nie wiedziałem ;> Zresztą i tak nigdy nie wyłączam telefonu, więć mi to wisi, ale do tej pory nie zauważyłem takiego braku.
Ja grałem w jakiegoś Moto Racera. Pograj w Cordy, pisałem na poprzedniej stronie o tej grze.


Podobno na MAGLDR nie można ładować jak jest wyłączony, nie wiem nie testowałem. A w te Cordy zagram.

Tak w ogóle, to jakie appsy/gry polecacie? Dawno nie miałem Androida to nie jestem na czasie. Kiedyś to się w Robo Defense grało.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 6 2011 05:06am
Quote (VolveR @ 5 Apr 2011 22:52)
Podobno na MAGLDR nie można ładować jak jest wyłączony, nie wiem nie testowałem. A w te Cordy zagram.

Tak w ogóle, to jakie appsy/gry polecacie? Dawno nie miałem Androida to nie jestem na czasie. Kiedyś to się w Robo Defense grało.


Angry Birds.. B)
Ja pykam na emulatorach GBA/SNES, nie ma to jak stare tytuly.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 6 2011 01:07pm
Jaką kartę SD polecacie? Szykuję zakup 16GB. SanDisk czy coś innego?
Member
Posts: 4,799
Joined: Jul 2 2005
Gold: 4,628.00
Apr 6 2011 01:48pm
ja polecam emulator psx, FF VII, VIII : ) a program do tego to psx4droid
Moge podeslac fajna stronke z gotowymy emulacjami do sciagniecia.
Ostatnio zainstalowalem sobie Pocket legends, cos dla fanow mmo. Ja wlasciwie nigdy nie przepadalem za mmo, za wowem etc, ale to jakos tak jest sympatyczne. Na wykladzie mozna sobie pograc, gra calkiem sporo ludzi, jak na mmo na androida :P
Aplikacje hm, jak ktos porusza sie komunikacja miejska to szczerze polecam transportoid, do muzyki polecam Power AMP. Czasem przydaje sie tez cos, do rozpoznawania muzyki. Tutaj ja uzywam soundhound'a.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Apr 6 2011 02:11pm
Czemu na mojej X10 mini pro kazdy widget zajmuje caly "pulpit"? Chodzi mi o to, ze moge dac tylko 1 ikonke na dany widget, albo nie wiem jak zrobic by bylo wiecej :O iso help.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 6 2011 02:18pm
Quote (Daniek @ 6 Apr 2011 22:11)
Czemu na mojej X10 mini pro kazdy widget zajmuje caly "pulpit"? Chodzi mi o to, ze moge dac tylko 1 ikonke na dany widget, albo nie wiem jak zrobic by bylo wiecej :O iso help.


Launcher zmien,
mi sie dobrze launcher pro plus sprawowal.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Apr 6 2011 02:23pm
Quote (markov @ 6 Apr 2011 22:18)
Launcher zmien,
mi sie dobrze launcher pro plus sprawowal.


Ten Launcher to jakas powloka graficzna androida?
Oczywiscie sprawdze jutro, niestety nie mam stalego polaczenia aktualnie ( dopiero zamierzam przejsc na orange free ;) )
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748966Next
Add Reply New Topic New Poll