ja polecam emulator psx, FF VII, VIII : ) a program do tego to psx4droid
Moge podeslac fajna stronke z gotowymy emulacjami do sciagniecia.
Ostatnio zainstalowalem sobie Pocket legends, cos dla fanow mmo. Ja wlasciwie nigdy nie przepadalem za mmo, za wowem etc, ale to jakos tak jest sympatyczne. Na wykladzie mozna sobie pograc, gra calkiem sporo ludzi, jak na mmo na androida

Aplikacje hm, jak ktos porusza sie komunikacja miejska to szczerze polecam transportoid, do muzyki polecam Power AMP. Czasem przydaje sie tez cos, do rozpoznawania muzyki. Tutaj ja uzywam soundhound'a.