Quote (Kobrarob @ 8 Sep 2010 19:55)
jesli jestes ze stolicy albo jakis bliskich okolic to moge cie podluczyc...
luk robie bez problemu, a egzamin zawalilem na wlasne zyczenie

Quote (Wujekmisza @ 8 Sep 2010 19:57)
latwiej mi jest cofac na lusterkach ;]
latwiej, to fakt ale na egzaminie tego nie zaliczaja ;-)
This post was edited by Promote on Sep 8 2010 12:10pm