d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev144454647481019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 21 2011 05:37pm
Quote (CrazyHunter @ Jan 21 2011 05:13pm)
a co w nim "ukrytego" dostanie nowy nabywca? ;>


silnik bez jednego tłoka
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 22 2011 04:43am
Jak byście mieli wybierać pomiędzy:
1. Toyota Celica 192hp
2. Toyota Corolla 192 hp lub w kompresorze 225
to którą byście wybrali ?
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2011 04:57am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 10:17am)




Nie zgodze się, to absurd oczywko : DDDDD
jak możesz twierdzić, że praktycznie każdy samochód z 1,9 TDI był bity : DDDDDDDDDDDDDD
ja mam A4 Avant 99' 1,9 TDI 110 km klimatronik, etc z przebiegiem 152K I zasmucę Cię nie był niestety cofany ani bity cuz z książką serwisową + sprawdzone po numerze VIN



dokument wydany przez europejski rejestr samochodow kradzionych - 300pln.
ksiazka serwisowa,
dwa kluczyki,
faktury za wieksze naprawy,
placisz 150zl za "super" przeglas cuz chcesz byc pewny.
2 lata jazdy samochodem.


przjazd przez granice w chorwacji i:
1- wypierdalasz grzecznie torby z wozu
2- grzecznie oddajesz kluczyki
3- wracasz grzecznie chuj wie czym, chuj wie jak do kraju.,
4- zostajesz posadzony o paserstwo, bo kupiles kradziony samochod.
5- wychodzisz na zlodzieja.
6- ani kasy, ani samochodu.
7- auto bite, kradzione i w pizdu mac.

w dupe mozna sobie wsadzic te papierki.
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 22 2011 04:58am
Quote (AlCapoone @ 22 Jan 2011 11:43)
Jak byście mieli wybierać pomiędzy:
1. Toyota Celica 192hp
2. Toyota Corolla 192 hp lub w kompresorze 225
to którą byście wybrali ?


Toyote Celice za wygląd ;)
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 22 2011 05:02am
Quote (saszas @ Jan 22 2011 11:57am)
dokument wydany przez europejski rejestr samochodow kradzionych - 300pln.
ksiazka serwisowa,
dwa kluczyki,
faktury za wieksze naprawy,
placisz 150zl za "super" przeglas cuz chcesz byc pewny.
2 lata jazdy samochodem.


przjazd przez granice w chorwacji i:
1- wypierdalasz grzecznie torby z wozu
2- grzecznie oddajesz kluczyki
3- wracasz grzecznie chuj wie czym, chuj wie jak do kraju.,
4- zostajesz posadzony o paserstwo, bo kupiles kradziony samochod.
5- wychodzisz na zlodzieja.
6- ani kasy, ani samochodu.
7- auto bite, kradzione i w pizdu mac.

w dupe mozna sobie wsadzic te papierki.


To. Papier wszystko przyjmie ;)
Nie wierze w żadne 1,9 TDi, chyba że nowe z salonu i też nie zawsze
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 22 2011 05:09am
Quote (saszas @ 22 Jan 2011 11:57)
dokument wydany przez europejski rejestr samochodow kradzionych - 300pln.
ksiazka serwisowa,
dwa kluczyki,
faktury za wieksze naprawy,
placisz 150zl za "super" przeglas cuz chcesz byc pewny.
2 lata jazdy samochodem.


przjazd przez granice w chorwacji i:
1- wypierdalasz grzecznie torby z wozu
2- grzecznie oddajesz kluczyki
3- wracasz grzecznie chuj wie czym, chuj wie jak do kraju.,
4- zostajesz posadzony o paserstwo, bo kupiles kradziony samochod.
5- wychodzisz na zlodzieja.
6- ani kasy, ani samochodu.
7- auto bite, kradzione i w pizdu mac.

w dupe mozna sobie wsadzic te papierki.


no tak cuda się zdarzają. Dlatego trzeba brać od pewniaka.

Quote (AlCapoone @ 22 Jan 2011 12:02)
To. Papier wszystko przyjmie ;)
Nie wierze w żadne 1,9 TDi, chyba że nowe z salonu i też nie zawsze


Starsze niemieckie 1.9TDI jeszcze bez pompowtrysków > TDI nowej generacji.
może palą mniej, ale nn porcelanowego silnika.
Po drugie jeżeli nie umie się dbać o turbo diesla to fakt, wtryski, turbina etc dostają po dupie.

e/ wczoraj byłem z Ziomkiem obejrzeć colt'a( http://otomoto.pl/mitsubishi-colt-1-6-113km-glxi-okazja-C17022164.html ), cuz chciałby sobie coś takiego sprawić.
Samochodzik chodzi nie równo na gazie, przerywa, właściciel twierdzi, że to kwestia kalibracji w co śmie wątpić.
najprawdopodobniej przód bity, w szpare między maskę a błotnik szłoby wsadzić głowę ~~

This post was edited by pezet44 on Jan 22 2011 05:15am
Member
Posts: 4,489
Joined: Jul 4 2009
Gold: 371.00
Jan 22 2011 05:18am
Koncze 18 w sierpniu, w maju zaczynam prawko, na pierwszy samochod chce VW golf III lub Civic VI, co wybrac, jak sadzicie?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 22 2011 05:23am
Quote (Bl4z3r @ 22 Jan 2011 12:18)
Koncze 18 w sierpniu, w maju zaczynam prawko, na pierwszy samochod chce  VW golf III lub Civic VI, co wybrac, jak sadzicie?


zdecydowanie Civic VI
Member
Posts: 4,489
Joined: Jul 4 2009
Gold: 371.00
Jan 22 2011 05:23am
Quote (pezet44 @ Jan 22 2011 11:23am)
zdecydowanie Civic VI


Dzieki, jakies inne opinie? :)
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2011 06:47am
[QUOTEQuote (AlCapoone @ Jan ]To. Papier wszystko przyjmie ;)
Nie wierze w żadne 1,9 TDi, chyba że nowe z salonu i też nie zawsze[/QUOTE]

to sa uzywane samochody.
lekka stluczka w niczym nie przeszkadza.
dobrze zrobiony samochod bedzie jezdzil, a o to chyba chodzi.
na zakup bierze sie ogarnietego chlopa i wybieramy woz.

[QUOTEQuote (pezet44 @ Jan ]no tak cuda się zdarzają. Dlatego trzeba brać od pewniaka.[/QUOTE]

to nie cuda, to codziennosc na granicach.

[QUOTE=Bl4z3r,Jan 22 2011 11:23am]Dzieki, jakies inne opinie? :)[/QUOTE]


zaden z podanych imo.

This post was edited by saszas on Jan 22 2011 06:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647481019Next
Add Reply New Topic New Poll