Quote (Yugi @ Oct 24 2010 08:58pm)
naziemne raczej mało się ruszają, może C. fasciatum zobacz, on w miarę często łazi i dużo przędzie pajęczyny, to ładnie wygląda nawet

Tylko taki jakiś średni z wyglądu...
Czytałem, że jako pierwszego pająka na arachnei.org polecają coś z Brachypelm.
Na maxa mi się wizualnie podoba Brachypelma Smithi, annitha lub coś w ten deseń.
e: a co na wasze hobby mówią wasi bliscy? Małżonka/rodzice/inni domownicy?
This post was edited by Last_Hope on Oct 25 2010 08:11am