Quote (cOr @ 1 Aug 2010 12:36)
czemu na normie przechodzisz kampanie teraz? ;d
ogolem strasznie glupio porobili z ta kampania. trzeba drugi raz przechodzic jak np sie nie zrobilo achievow ze story line albo nie obejrzalo sie newsow
no i nie wiem jak zrobic te achievy z wykupywaniem upgradow w armory, nawet na polowe z nich mi nie starczylo kredytow a oni w achiewach cha zebym wszystkie wykupil
przeszedlem juz na normie, teraz przechodze na hardzie

jak na hardzie spelnisz warunki achie, ktorego nie miales na normalu to i tak wpada. wystarczy raz przejsc na brutalu, zapisujac i wczytujac przed tymi misjami, gdzie musisz wybrac, komu pomozesz i w ciagu jednego przejscia mozesz zrobic wszystkie achie. ja ogolnie to na 3x rozkladam. normal asap byl dla fabuly, hard dla achie i brutal jak zalapie rage na multi i bede sobie przerwe robil

aktualnie mam 900000 kredytow, nie kupilem zadnych upgradow oprocz bunkra i wszystkie misje robie na chillu. jak juz wszystko odblokuje to zapisze gre, wykupie wszystkie upy infantry, zalicze achie, wczytam, wykupie wszystkie vehicle, wczytam, itd.
