d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14445464748495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 1 2010 12:43am
hm, dostalem pierwszego Feat of Strength :) ktos z was juz jakiegos ma? na czym polegal?

Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Aug 1 2010 01:47am
Quote (fro5tbite @ 1 Aug 2010 08:43)
hm, dostalem pierwszego Feat of Strength :) ktos z was juz jakiegos ma? na czym polegal?

http://img805.imageshack.us/img805/444/screenshot2010080108414.jpg


To ta misja w ktorej w nocy ci przychodzili zainfekowani terranie?

Ja jeszcze zadnego feasta nie mam.
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Aug 1 2010 03:46am
ide grać
Member
Posts: 2,525
Joined: May 22 2008
Gold: 4,921.50
Aug 1 2010 04:21am
ide sciagnac
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 1 2010 04:34am
Quote (Szejdi @ 1 Aug 2010 09:47)
To ta misja w ktorej w nocy ci przychodzili zainfekowani terranie?

Ja jeszcze zadnego feasta nie mam.


nie, to ta, gdzie masz wykopac 8k mineralow. ja zniszczylem wszystkich zergow dodatkowo, bo mi przeszkadzali czlonkow zalogi tosha szukac, no i wpadlo.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 1 2010 04:36am
Quote (fro5tbite @ 1 Aug 2010 11:34)
nie, to ta, gdzie masz wykopac 8k mineralow. ja zniszczylem wszystkich zergow dodatkowo, bo mi przeszkadzali czlonkow zalogi tosha szukac, no i wpadlo.


czemu na normie przechodzisz kampanie teraz? ;d

ogolem strasznie glupio porobili z ta kampania. trzeba drugi raz przechodzic jak np sie nie zrobilo achievow ze story line albo nie obejrzalo sie newsow
no i nie wiem jak zrobic te achievy z wykupywaniem upgradow w armory, nawet na polowe z nich mi nie starczylo kredytow a oni w achiewach cha zebym wszystkie wykupil
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 1 2010 05:03am
Quote (cOr @ 1 Aug 2010 12:36)
czemu na normie przechodzisz kampanie teraz? ;d

ogolem strasznie glupio porobili z ta kampania. trzeba drugi raz przechodzic jak np sie nie zrobilo achievow ze story line albo nie obejrzalo sie newsow
no i nie wiem jak zrobic te achievy z wykupywaniem upgradow w armory, nawet na polowe z nich mi nie starczylo kredytow a oni w achiewach cha zebym wszystkie wykupil


przeszedlem juz na normie, teraz przechodze na hardzie :P jak na hardzie spelnisz warunki achie, ktorego nie miales na normalu to i tak wpada. wystarczy raz przejsc na brutalu, zapisujac i wczytujac przed tymi misjami, gdzie musisz wybrac, komu pomozesz i w ciagu jednego przejscia mozesz zrobic wszystkie achie. ja ogolnie to na 3x rozkladam. normal asap byl dla fabuly, hard dla achie i brutal jak zalapie rage na multi i bede sobie przerwe robil :P aktualnie mam 900000 kredytow, nie kupilem zadnych upgradow oprocz bunkra i wszystkie misje robie na chillu. jak juz wszystko odblokuje to zapisze gre, wykupie wszystkie upy infantry, zalicze achie, wczytam, wykupie wszystkie vehicle, wczytam, itd. :)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2010 05:57am
Ale ten zerg jest zjebany. 200 limitu zerga vs 200 terka to miazga totalna.
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Aug 1 2010 05:59am
a Ja mam za słabego kompa ;c
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 1 2010 06:00am
Quote (fro5tbite @ 1 Aug 2010 12:03)
przeszedlem juz na normie, teraz przechodze na hardzie :P jak na hardzie spelnisz warunki achie, ktorego nie miales na normalu to i tak wpada. wystarczy raz przejsc na brutalu, zapisujac i wczytujac przed tymi misjami, gdzie musisz wybrac, komu pomozesz i w ciagu jednego przejscia mozesz zrobic wszystkie achie. ja ogolnie to na 3x rozkladam. normal asap byl dla fabuly, hard dla achie i brutal jak zalapie rage na multi i bede sobie przerwe robil :P aktualnie mam 900000 kredytow, nie kupilem zadnych upgradow oprocz bunkra i wszystkie misje robie na chillu. jak juz wszystko odblokuje to zapisze gre, wykupie wszystkie upy infantry, zalicze achie, wczytam, wykupie wszystkie vehicle, wczytam, itd. :)


tez tak pewnie zrobie ale ogolem malo mi sie to podoba
trzeba uzywac sposobow roznych i przez to kazdy bedzie gral kampanie ze 3 razy
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748495Next
Add Reply New Topic New Poll