Quote (Zix_X @ Sep 4 2010 01:12pm)
a ja wlasnie nie wiem czemu ale na ten mecz mam jakas dziwna chec obejrzenia, jak nigdy. Jelen tchnal we mnie troche nadzieji ze moze cos zaczniemy grac po meczu auxerre zenit. Do tego zobaczymy jak zagra boenisch, mam nadzieje na dobry mecz.. wreszcie.
Na tego Boenischa bym aż tak bardzo nie liczył, ponieważ do tej pory na treningach nie błyszczy.
This post was edited by K4ktu5 on Sep 4 2010 06:14am