d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev144454647485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Sep 3 2010 07:03pm
Quote (Rafalek @ Sep 4 2010 01:01am)
Eliminacje ME:

Portugal 4 - 4 Cyprus

Ciekawy wynik :D


bardzo ciekawy xD


ciekawe co bedzie z realem ..

This post was edited by kacperq on Sep 3 2010 07:03pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 3 2010 07:45pm
Quote (Rafalek @ 3 Sep 2010 21:01)
Eliminacje ME:

Portugal 4 - 4 Cyprus

Ciekawy wynik :D


no fajny :D
pewnie takimi rezerwami grali ze cypr w szokou bylxD

This post was edited by Patryk1991 on Sep 3 2010 07:47pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Sep 4 2010 06:07am
Quote (luksus @ 2 Sep 2010 22:26)
jakie przewidywania na sobotni mecz? b)


8-0 dla naszych już w pierwszej połowie
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 4 2010 06:10am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 4 Sep 2010 14:07)
8-0 dla naszych już w pierwszej połowie


pierwszy raz od chyba 10 lat zupełnie nie mam ochoty oglądać kadry.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Sep 4 2010 06:12am
Quote (kr90 @ Sep 4 2010 12:10pm)
pierwszy raz od chyba 10 lat zupełnie nie mam ochoty oglądać kadry.


a ja wlasnie nie wiem czemu ale na ten mecz mam jakas dziwna chec obejrzenia, jak nigdy. Jelen tchnal we mnie troche nadzieji ze moze cos zaczniemy grac po meczu auxerre zenit. Do tego zobaczymy jak zagra boenisch, mam nadzieje na dobry mecz.. wreszcie.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Sep 4 2010 06:13am
Quote (Zix_X @ Sep 4 2010 01:12pm)
a ja wlasnie nie wiem czemu ale na ten mecz mam jakas dziwna chec obejrzenia, jak nigdy. Jelen tchnal we mnie troche nadzieji ze moze cos zaczniemy grac po meczu auxerre zenit. Do tego zobaczymy jak zagra boenisch, mam nadzieje na dobry mecz.. wreszcie.


Na tego Boenischa bym aż tak bardzo nie liczył, ponieważ do tej pory na treningach nie błyszczy.

This post was edited by K4ktu5 on Sep 4 2010 06:14am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 4 2010 06:19am
z tym trenerem i takimi zawodnikami, to nie ma co marzyć o chociażby awansie z grupy na euro.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Sep 4 2010 06:23am
a ja tam w nich wierze.. I wierze w to ze Smuda jest dobrym trenerem i ze zrobi druzyne na euro. Moze jestem naiwny..
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 4 2010 06:25am
Co jak co, ale tak samo jak Zix_X nie moge sie doczekac dzisiejszego meczu... i mam nadzieje, ze dzisiaj WRESZCIE wygraja :<
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 4 2010 06:31am
Jestem ciekaw jak Grosik się zaprezentuje.
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647485001Next
Closed New Topic New Poll