d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14445464748476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 09:42am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 16:41)
Co tu bezsensownego? :|


cały skład. domyślam się ze nie grałeś na www.ogame.pl or krótko.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2010 09:44am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 04:42pm)
cały skład. domyślam się ze nie grałeś na www.ogame.pl or krótko.


Bardzo długo grałem, byłem w najściślejszym top. Tyle że ugamelą rządzą się zgoła inne prawa.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 09:45am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 17:44)
Bardzo długo grałem, byłem w najściślejszym top. Tyle że ugamelą rządzą się zgoła inne prawa.


rejestruj sie na hydrze ogame.pl :ph34r:
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2010 09:45am
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 04:45pm)
rejestruj sie na hydrze ogame.pl :ph34r:


INTERFEJS
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:47am
mi sie tam podoba zawsze cos nowego a nie to samo przez ostatnie 5 lat tylko z innymi obrazakami ^^
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 09:47am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 17:45)
INTERFEJS


przyznaj sie ze nie jestes godzien grac w tak doborowym towarzystwie B)

huehue, przyzwyczaisz sie :CRY:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 09:47am
Quote (Leothyr @ 1 Jul 2010 16:44)
Bardzo długo grałem, byłem w najściślejszym top. Tyle że ugamelą rządzą się zgoła inne prawa.


na pewno inne. ale tak czy siak takiej floty bym nie budował.

jakie uni? name?

ten interfejs naprawdę jest brzydki ale chyba da się przyzwyczaić

This post was edited by Hubas on Jul 1 2010 09:49am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2010 09:51am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 04:47pm)
na pewno inne. ale tak czy siak takiej floty bym nie budował.

jakie uni? name?

ten interfejs naprawdę jest brzydki ale chyba da się przyzwyczaić


2 uni.
Nie chce mi się "przyzwyczajać", gram sobie na starym interfejsiku i jest w porządku.
Hubas, jakbyś chciał zobaczyć co i jak, daj znać - wyślę Ci linka na pw ;)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 09:51am
wy tu gadu gadu o interfejsie
a tutaj 2 haxorow juz badania ma

1 [=ZM=] Zmazik Napisz wiadomość 2
2 (4139) [Crysis] skulim Napisz wiadomość 1
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2010 09:54am
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 04:51pm)
wy tu gadu gadu o interfejsie
a tutaj 2 haxorow juz badania ma

1      [=ZM=]  Zmazik      Napisz wiadomość      2
2  (4139)  [Crysis] skulim  Napisz wiadomość  1


Atakujcie ich :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748476Next
Add Reply New Topic New Poll