Quote (Hubas @ Jul 1 2010 04:47pm)
na pewno inne. ale tak czy siak takiej floty bym nie budował.
jakie uni? name?
ten interfejs naprawdę jest brzydki ale chyba da się przyzwyczaić
2 uni.
Nie chce mi się "przyzwyczajać", gram sobie na starym interfejsiku i jest w porządku.
Hubas, jakbyś chciał zobaczyć co i jak, daj znać - wyślę Ci linka na pw
