d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1444546474898Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Nov 5 2010 06:00am
Quote (HwVersace @ Nov 5 2010 01:07am)
jesli szukam pracy ,  koszula  lub  longsleeve ~~  jak cie przyjma  to  juz chuj nie musisz sie ukrywac ~~ chociaz  i tak niewiem po co  ukrywac  ja nigdy nie mialem problemu  a tez mam  napis na rece


ale ja nie mowie o tych tandetnych napisach na przedramieniu
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 5 2010 06:03am


moj, robiony na poczatku sierpnia : )
pierwszy
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Nov 5 2010 06:10am
Quote (shiroarutsuru @ Nov 5 2010 02:03pm)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs487.ash2/75995_1439948207227_1488705130_924978_5088903_n.jpg

moj, robiony na poczatku sierpnia : )
pierwszy


zajebista dziara stiff
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 5 2010 06:26am
Quote (Komandos @ Nov 5 2010 12:10pm)
zajebista dziara stiff


ten ryj troche zbyt jakby przyjazny, ale za 400pln w sumie moglem sie spodziewac takiego efektu :(
nastepny planuje 2 piora odchodzace od ramion do karku, laczace sie. I z tego polaczenia wzdluz plecow jeszcze 3 piora. Polaczenie takim niby jakby rzemieniem
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 5 2010 01:11pm
Quote (Ray_Allen @ Jul 13 2010 07:47am)


przepraszam za double, ale mialem okazjie pracowac z gosciem kolo 19-20 lat z takim czyms wytatuowanym na karku. W takich samych rozmiarach :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 5 2010 04:46pm
fajny burek :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 6 2010 02:35pm
http://img348.imageshack.us/i/78mc9.jpg/

This post was edited by Furious92 on Nov 6 2010 02:36pm
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 6 2010 03:10pm
fajny wilq : >.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 6 2010 03:14pm
zrobię chyba takiego, tylko że czarno-biały
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 6 2010 03:15pm
Quote (Furious92 @ Nov 6 2010 09:14pm)
zrobię chyba takiego, tylko że czarno-biały


Tylko walnij sobie basiora.
To tutaj to wadera, albo zwalony tatuaż : >.
Go Back To Polska Topic List
Prev1444546474898Next
Add Reply New Topic New Poll