d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14445464748594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 02:46am
Quote (Bodziuu @ 25 Jun 2010 10:45)
jakoś Twój styl mi nie podchodzi ale to Twoja sprawa co nosisz ;)

a tak w ogóle to Ty coś jesz? <_<


No właśnie w tym jest problem, że jak na swój wiek (a tym bardziej na swoją wagę) jem w cholere dużo.
Cały czas idę w górę, jeszcze miesiąc temu miałem 180cm, teraz mam 182/183cm. Lece w górę tak szybko, że rozstępy mi się porobiły. No cóż, taki wiek.
Ogólnie ważę cały czas 58kg.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2010 02:48am
Quote (Hate_Me @ Jun 25 2010 10:46am)
No właśnie w tym jest problem, że jak na swój wiek (a tym bardziej na swoją wagę) jem w cholere dużo.
Cały czas idę w górę, jeszcze miesiąc temu miałem 180cm, teraz mam 182/183cm. Lece w górę tak szybko, że rozstępy mi się porobiły. No cóż, taki wiek.
Ogólnie ważę cały czas 58kg.


hmm nie będę tu pisał bo to nie temat i tym ;) jak coś pm
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 25 2010 03:31am
dobra skoro jednak istnieje temat o ciuchach, to zapytam tutaj o pomoc.

otóż musze zakupic jakies ciekawe spodenki na lato, firma nie gra roli, zebym tylko mogł bez przypału wyjsc w nich na miasto.

za wszystkie linki do propozycji moge zaoferowac :wub: oraz :hug:
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2010 03:32am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 25 2010 11:31am)
dobra skoro jednak istnieje temat o ciuchach, to zapytam tutaj o pomoc.

otóż musze zakupic jakies ciekawe spodenki na lato, firma nie gra roli, zebym tylko mogł bez przypału wyjsc w nich na miasto.

za wszystkie linki do propozycji moge zaoferowac :wub: oraz :hug:


proponuje się przejść po sklepach :)
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 25 2010 03:33am
Quote (Bodziuu @ Jun 25 2010 09:32am)
proponuje się przejść po sklepach :)


tylko alegro or inny sklep internetowy, dla tego prosze uzytkownikow o pomoc <_<
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 03:44am
Jakie ciuchy nosisz ogólnie? Ułatwi nam to rozwiązanie sprawy spodenek.
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jun 25 2010 03:46am
Quote (sonGokuSsj4 @ 25 Jun 2010 11:33)
tylko alegro or inny sklep internetowy, dla tego prosze uzytkownikow o pomoc <_<


nie wychodzisz z domu rozumiem ? :huh:
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 25 2010 03:49am
Quote (Hate_Me @ Jun 25 2010 09:44am)
Jakie ciuchy nosisz ogólnie? Ułatwi nam to rozwiązanie sprawy spodenek.


generalnie ubiore sie we wszystko na co polecą dupy :D
moja szafa składa sie z wszystkiego, od flanelowej koszuli do dresow nike.
ale mam deficyt na spodelni, szukam czegos kolorowego ponad kolano :)

Quote (RooFtii @ Jun 25 2010 09:46am)
nie wychodzisz z domu rozumiem ? :huh:


u mnie w miescie marny wybor

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jun 25 2010 03:49am
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 25 2010 03:58am
Quote (sonGokuSsj4 @ 25 Jun 2010 11:49)
generalnie ubiore sie we wszystko na co polecą dupy :D
moja szafa składa sie z wszystkiego, od flanelowej koszuli do dresow nike.
ale mam deficyt na spodelni, szukam czegos kolorowego ponad kolano :)



u mnie w miescie marny wybor


W H&M znajdziesz fajne i niedrogie.
Generalnie patrz za takimi przed kolano, slim fit i najlepiej w krate.

Quote (Hate_Me @ 25 Jun 2010 10:46)
No właśnie w tym jest problem, że jak na swój wiek (a tym bardziej na swoją wagę) jem w cholere dużo.
Cały czas idę w górę, jeszcze miesiąc temu miałem 180cm, teraz mam 182/183cm. Lece w górę tak szybko, że rozstępy mi się porobiły. No cóż, taki wiek.
Ogólnie ważę cały czas 58kg.


Przyznaj sie, ze nabawiles sie anoreksji zeby byc /fa/ :D

This post was edited by herclis on Jun 25 2010 04:09am
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jun 25 2010 03:59am
Quote (sonGokuSsj4 @ 25 Jun 2010 11:49)
generalnie ubiore sie we wszystko na co polecą dupy :D
moja szafa składa sie z wszystkiego, od flanelowej koszuli do dresow nike.
ale mam deficyt na spodelni, szukam czegos kolorowego ponad kolano :)



u mnie w miescie marny wybor


w housie/croppie maja fajne kolorowe
ja kupilem w housie jeansowe ciemne bo juz kolory mi sie znudzily ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748594Next
Add Reply New Topic New Poll