Quote (sonGokuSsj4 @ 25 Jun 2010 11:49)
generalnie ubiore sie we wszystko na co polecą dupy

moja szafa składa sie z wszystkiego, od flanelowej koszuli do dresow nike.
ale mam deficyt na spodelni, szukam czegos kolorowego ponad kolano

u mnie w miescie marny wybor
W H&M znajdziesz fajne i niedrogie.
Generalnie patrz za takimi przed kolano, slim fit i najlepiej w krate.
Quote (Hate_Me @ 25 Jun 2010 10:46)
No właśnie w tym jest problem, że jak na swój wiek (a tym bardziej na swoją wagę) jem w cholere dużo.
Cały czas idę w górę, jeszcze miesiąc temu miałem 180cm, teraz mam 182/183cm. Lece w górę tak szybko, że rozstępy mi się porobiły. No cóż, taki wiek.
Ogólnie ważę cały czas 58kg.
Przyznaj sie, ze nabawiles sie anoreksji zeby byc /fa/
This post was edited by herclis on Jun 25 2010 04:09am