d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev144454647Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Jun 12 2010 03:08pm
Quote (MadZombie @ Jun 12 2010 04:13pm)
http://img683.imageshack.us/img683/1714/snc00012r.jpg

Podbijam wieszakiem jakimś :<


Siłownia by Ci się przydała, bo wyglądasz jak flak
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 12 2010 03:08pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 09:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


ty to mistrz jesteś
Banned
Posts: 4,410
Joined: Mar 25 2010
Gold: 100.00
Warn: 30%
Jun 12 2010 03:09pm
Quote (czester666 @ 12 Jun 2010 23:04)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Jun 12 2010 03:11pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 10:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


Dzięki czesiek, gdyby nie ty, nie wiedziałbym jak się ubierać na imprezy.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 12 2010 03:30pm
Quote (czester666 @ 12 Jun 2010 22:04)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


I hope you're kidding me :ph34r:
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 12 2010 03:33pm
Quote (Vieniu @ Jun 12 2010 09:08pm)
Siłownia by Ci się przydała, bo wyglądasz jak flak


Może kiedyś, teraz robię nogi : >
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 12 2010 03:34pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 10:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


W sumie to ruchałbym.
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 12 2010 03:34pm
Quote (MadZombie @ Jun 12 2010 10:33pm)
Może kiedyś, teraz robię nogi : >


mowisz, ze przysiady robisz
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jun 12 2010 03:45pm
Quote (Leothyr @ 12 Jun 2010 23:34)
W sumie to ruchałbym.


gogo powah rangers!
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 12 2010 03:53pm
Quote (B4rT3z @ Jun 12 2010 09:34pm)
mowisz, ze przysiady robisz


Teraz już nie, z powodu takiego, że jestem wieszakiem. Po prostu biegam za piłką i tyle.
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647Next
Closed New Topic New Poll