d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1444546474899Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 11 2011 06:54am
Quote (Tomeczek @ 11 Feb 2011 14:13)
lol, trzeba im nasciemniac ze kupiles z 2 reki albo dostales od kumpla



nie wiem o co chodzi?? :D


mam 8 gold stars przy 786 fragach i zle zlicza pozostale do nastepnej gwiazdki.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 11 2011 07:15am
Quote (imnoise @ Feb 11 2011 02:54pm)
mam 8 gold stars przy 786 fragach i zle zlicza pozostale do nastepnej gwiazdki.


czasami sie pierdola te statystyki
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 13 2011 04:59pm
troche juz pogralem i przyznaje ze gra jest boska

ale nie wiem tylko za co dostaje sie gwiazdy, np dostalem zlota gwiazde i 5000 punktow ale nie wiem za co to
i tez nie wiem ocb z niesmiertelnikami

jak ktos przyblizy to bede wdzieczny
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 13 2011 06:06pm
Quote (cOr @ Feb 14 2011 12:59am)
troche juz pogralem i przyznaje ze gra jest boska

ale nie wiem tylko za co dostaje sie gwiazdy, np dostalem zlota gwiazde i 5000 punktow ale nie wiem za co to
i tez nie wiem ocb z niesmiertelnikami

jak ktos przyblizy to bede wdzieczny


gwiazdy dostajesz za ilosc zabitych dana bronia
btw dodajcie mnie do fl bo nie mam z kim grac :( acc: gretpl
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 14 2011 05:03am
Quote (cOr @ 14 Feb 2011 00:59)
troche juz pogralem i przyznaje ze gra jest boska

ale nie wiem tylko za co dostaje sie gwiazdy, np dostalem zlota gwiazde i 5000 punktow ale nie wiem za co to
i tez nie wiem ocb z niesmiertelnikami

jak ktos przyblizy to bede wdzieczny


http://bfbcs.com/
http://bfbc2.statsverse.com/

polecam zalozyc konta i tam sprawdzac swoje statsy.

mnie tez dodawajcie, nick w sigu.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 14 2011 07:12am
mozna by zebrac jakas ekipe i pograc razem :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 14 2011 08:05am
ja mam nicka Corwan
a zywiec - zYwi3c

chetnie wieksza grupa pogram ale niestety jestem jeszcze strasznie low :( wiec nie wiem czy chcecie

dokupilem tez vietnama i calkiem spoko ale zawiodlem sie na tym na co najbardziej liczylem czyli muzyka :( bardzo duzo tu brakuje do pierwszego vietnama, tylko w menu jest dobry wałek
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Feb 14 2011 08:50am
Wysłalem ci zapa Cor ;p
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 14 2011 08:54am
snajperem w tej grze to chyba tylko na hardcore mozna grac. z paudziesieciu metrow sie nie da typa zabic majac nawet magnum ammo.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Feb 14 2011 09:11am
no jak to nie ... zawsze troche powyzej glowy sie strzela a nie centralnie w sam jej srodek ..
Go Back To Polska Topic List
Prev1444546474899Next
Add Reply New Topic New Poll