d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev144454647481249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 19 2010 04:32am
Quote (SuperAmazonka @ Mar 19 2010 10:28am)
Każdą postacią warto, bo i tak będziesz mógł resetować Skile (nie wiem czy statystyki tez).


chodziło mi raczej o możliwości zarobku
nie o gre ~~
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 19 2010 04:38am
Quote (eczek @ Mar 19 2010 11:32am)
chodziło mi raczej o możliwości zarobku
nie o gre ~~


No to jak najbardziej.
A co do tego ze chodzilo Ci o zarobek, to tez napisalem to, że nie bedziesz musiał wiecznie hookerem brac, bo jak Ci sie odwidzi to sobie ww zrobisz (w przyszlosci):D

This post was edited by SuperAmazonka on Mar 19 2010 04:43am
Member
Posts: 2,766
Joined: Feb 1 2006
Gold: 92.45
Mar 19 2010 05:08am
Quote (eczek @ 19 Mar 2010 11:15)
btw co myślicie na temat rozpoczęcia nowego laddera horkierem?  czy nie warto ?


Według mnie na LoD nie ma raczej sensu. Z crap itemami będzie strasznie wolno zabijał, etc etc. Prędzej na classicu robi się mf barbów.

Lepiej standardowo sorc na mefa i ande, albo jave/trapke na krowy, ew. hammera.
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Mar 19 2010 05:19am
Quote (eczek @ Mar 19 2010 11:01am)
a ktoś wie o której godzinie mniej więcej wyruszy laderek ?


Mała szansa na dobre ubranie go, co nie da efektywnego ubijania mobków.
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 19 2010 06:13am
Quote (Focuz @ 19 Mar 2010 12:08)
Według mnie na LoD nie ma raczej sensu. Z crap itemami będzie strasznie wolno zabijał, etc etc. Prędzej na classicu robi się mf barbów.

Lepiej standardowo sorc na mefa i ande, albo jave/trapke na krowy, ew. hammera.


warto też pobiegać po klucze, bo będą w dobrej cenie
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 19 2010 06:34am
Quote (eczek @ Mar 19 2010 11:01am)
a ktoś wie o której godzinie mniej więcej wyruszy laderek ?


cos czytalem ze od 5/6 zalezy jak beda szly prace nad restem
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 19 2010 06:37am
Co resetu to oglosza dzien przed o ktorej bedzie.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 07:21am
Ja również szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
Member
Posts: 4,502
Joined: Aug 9 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 19 2010 08:50am
a z tym resetem to juz pewna informacja??
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 08:52am
Quote (Buzaga @ 19 Mar 2010 16:50)
a z tym resetem to juz pewna informacja??


Oficjalne forum blizzarda to pewne źródło? -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647481249Next
Add Reply New Topic New Poll