Quote (eczek @ 19 Mar 2010 11:15)
btw co myślicie na temat rozpoczęcia nowego laddera horkierem? czy nie warto ?
Według mnie na LoD nie ma raczej sensu. Z crap itemami będzie strasznie wolno zabijał, etc etc. Prędzej na classicu robi się mf barbów.
Lepiej standardowo sorc na mefa i ande, albo jave/trapke na krowy, ew. hammera.