d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev14445464748205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 13 2010 06:17am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 13 2010 06:58am
Ja mam bardzo fajne wydanie supernowej, jeszcze z lat 2000-2001, dobry rocznik ;)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 13 2010 07:06am
Quote (cOr @ Dec 13 2010 12:17pm)


to wydanie jest ladne, fakt
ale nie lubie wydawac 200 zl jednorazowo, wole co jakis czas zagladac do empików.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Dec 13 2010 07:13am
ja poki co nie mam ochoty czytac sapka, tego nowego sapka tez nie czytalem (narreturm czy cos) i poki co sie wstrzymam sie, teraz czytam sobie The Foundation, ale pomimo tego ze krotka ksiazeczka jest, czyta sie znacznie ciezej niz niektore 700stronnicowki z racji dosc skomplikowanego jezyka i rowniez tematyki (to sci-fi, wiec wam pewno nie przypadnie do gustu)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 13 2010 07:20am
mnie zaskakuje koło czasu.
150 stron pierwszego tomu za mną, a wydarzyły się następujące rzeczy

[NIEISTOTNY SPOJLER]
a) RAND Z TAMEM PRZYJECHALI DO WIOSKI
b) RAND POROZMAWIAL Z PAROMA LUDZMI
c) RAND Z TAMEM WROCILI NA FARME
d) KROTKA BOJ I POWROT RANDA I TAMA DO WISOKI
[KONIEC NIEISTOTNEGO SPOJLERA]

i kurde nawet nie wiem czemu Jordan rozpisal sie na 150 stron skoro mogl to zmiescic w 50 imo :D
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold: 102.46
Dec 13 2010 08:44am
jesli ktos tu czyta ksiazki w jez. angielskim to na amazonie sa teraz wypas przeceny i mozna dostac ksiazki za doslownie 20% wartosci empikowej z darmowa wysylką do PL.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Dec 13 2010 08:50am
Quote (kapishon @ 13 Dec 2010 15:44)
jesli ktos tu czyta ksiazki w jez. angielskim to na amazonie sa teraz wypas przeceny i mozna dostac ksiazki za doslownie 20% wartosci empikowej z darmowa wysylką do PL.


Poważnie? Przedpłata, czy płatne przy odbiorze?
A i jeszcze amazon uk czy com?

This post was edited by VolveR on Dec 13 2010 09:01am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 13 2010 08:53am
Quote (kapishon @ Dec 13 2010 02:44pm)
jesli ktos tu czyta ksiazki w jez. angielskim to na amazonie sa teraz wypas przeceny i mozna dostac ksiazki za doslownie 20% wartosci empikowej z darmowa wysylką do PL.


czemu slabo wladam angielskim ;(
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 21 2010 07:36am
Up!
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Dec 21 2010 07:39am
Quote (CoD_id @ 13 Dec 2010 14:20)
mnie zaskakuje koło czasu.
150 stron pierwszego tomu za mną, a wydarzyły się następujące rzeczy

[NIEISTOTNY SPOJLER]
a) RAND Z TAMEM PRZYJECHALI DO WIOSKI
b) RAND POROZMAWIAL Z PAROMA LUDZMI
c) RAND Z TAMEM WROCILI NA FARME
d) KROTKA BOJ I POWROT RANDA I TAMA DO WISOKI
[KONIEC NIEISTOTNEGO SPOJLERA]

i kurde nawet nie wiem czemu Jordan rozpisal sie na 150 stron skoro mogl to zmiescic w 50 imo :D


Ponieważ większa książka - więcej hajsu.
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748205Next
Add Reply New Topic New Poll