d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev14445464748523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 27 2010 07:19am
Quote (Redel @ 27 Feb 2010 14:10)
Po zagrganiu w demo GoW 3 , stwierdzam ze Dante's Inferno > Gow

Ale to tylko moja opinia iso hejt


No wai, Dante's Inferno smierdzi kalem, kompletnie nie trawie tej gry, marna podroba GoW'a...
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 27 2010 07:36am
Gametrailers special last night for anyone who missed it :)
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/85?ch=1&sd=1_hd

GoW3 oczywko.

/e: sry, mial byc edit.

This post was edited by Stara_Lunara on Feb 27 2010 07:36am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 27 2010 07:42am
Akcja podłączania neta pod PS3 zakończona sukcesem. Podłączyłem dodatkową antenę do routera i łapie wi-fi.

Co polecacie do ściągnięcia bezpłatnie z PSN Store? :D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 27 2010 07:46am
Quote (VolveR @ 27 Feb 2010 14:42)
Akcja podłączania neta pod PS3 zakończona sukcesem. Podłączyłem dodatkową antenę do routera i łapie wi-fi.

Co polecacie do ściągnięcia bezpłatnie z PSN Store? :D


wszelakie dema, killzone, uncharted, gow, itd, itd :) Ale ostrzegam, dema napedzaja apetytu :p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 27 2010 08:13am
Quote (Redel @ 27 Feb 2010 14:10)
Po zagrganiu w demo GoW 3 , stwierdzam ze Dante's Inferno > Gow

Ale to tylko moja opinia iso hejt

imo nie. spojrzmy chociaz na sam system walki. w gow juz od poczatku masz 3 bronie i kilka ladnych zestawow kombosow, po zlapaniu przeciwnika duzo mozliwosci, w dante przez cale demo klepiesz non stop jeden przycisk. no i sprawa qte, w gow sa bardzo intuicyjne, po prostu przycisk pojawia sie po tej stronie ekranu, po ktorej jest na padzie, za kazdym razem sa inne. w dante z tego co w demie zaobserwowalem kazdy przeciwnik ma predefiniowane qte i powtarzasz je az do skutku :( ogolnie slinie sie do gowa, kupie w dniu premiery albo pare dni po :)
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Feb 27 2010 08:16am
dobra ja na inny temat :D

przeszedłem Uncharted na poziomie HARD pozostał mi poziom MIAŻDŻĄCY bo chcę platynę :D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 27 2010 08:18am
Quote (Go_0su @ 27 Feb 2010 15:16)
dobra ja na inny temat :D

przeszedłem Uncharted na poziomie HARD pozostał mi poziom MIAŻDŻĄCY bo chcę platynę :D

gz. ja sobie odpuscilem, cuz pozyczylem od kumpla gre :( wiec mam tylko 55% trophies
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Feb 27 2010 08:22am
Quote (fro5tbite @ 27 Feb 2010 15:18)
gz. ja sobie odpuscilem, cuz pozyczylem od kumpla gre :( wiec mam tylko 55% trophies


thx, powiem że jestem ciekawy tego poziomu miażdżącego bo już na hardzie w niektórych momentach było ciężko :D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 27 2010 08:39am
Quote (Go_0su @ 27 Feb 2010 15:22)
thx, powiem że jestem ciekawy tego poziomu miażdżącego bo już na hardzie w niektórych momentach było ciężko :D

3 sekundy poza oslona i po tobie, jesli 3 typa w ciebie strzela xd a walki na ostatnich poziomach, gdy sie te mutanty juz pojawia to sobie nie wyobrazam ;p

Quote (Stara_Lunara @ 27 Feb 2010 14:36)
Gametrailers special last night for anyone who missed it :)
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/85?ch=1&sd=1_hd

GoW3 oczywko.

/e: sry, mial byc edit.

E-P-I-C-K-O-Ś-Ć

This post was edited by fro5tbite on Feb 27 2010 08:40am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 27 2010 09:35am
Quote (fro5tbite @ 27 Feb 2010 15:13)
imo nie. spojrzmy chociaz na sam system walki. w gow juz od poczatku masz 3 bronie i kilka ladnych zestawow kombosow, po zlapaniu przeciwnika duzo mozliwosci, w dante przez cale demo klepiesz non stop jeden przycisk. no i sprawa qte, w gow sa bardzo intuicyjne, po prostu przycisk pojawia sie po tej stronie ekranu, po ktorej jest na padzie, za kazdym razem sa inne. w dante z tego co w demie zaobserwowalem kazdy przeciwnik ma predefiniowane qte i powtarzasz je az do skutku :( ogolnie slinie sie do gowa, kupie w dniu premiery albo pare dni po :)


No co racja to racja ale jakos mnie to nie przeszkadza szczerze mowiac..
Moze bardziej mi sie podoba dante bo nie gralem w gow 2 itp.. a gow 3 zagralem tylko w demko

Nawet go nie przeszedlem , strzelilem z tej armato podobnej rzeczy w tego wielkiego golema i odpuściłem sobie :)
A w dantesie zostaly mi 3 trofea do platynki :D
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748523Next
Add Reply New Topic New Poll