Quote (fro5tbite @ 27 Feb 2010 15:13)
imo nie. spojrzmy chociaz na sam system walki. w gow juz od poczatku masz 3 bronie i kilka ladnych zestawow kombosow, po zlapaniu przeciwnika duzo mozliwosci, w dante przez cale demo klepiesz non stop jeden przycisk. no i sprawa qte, w gow sa bardzo intuicyjne, po prostu przycisk pojawia sie po tej stronie ekranu, po ktorej jest na padzie, za kazdym razem sa inne. w dante z tego co w demie zaobserwowalem kazdy przeciwnik ma predefiniowane qte i powtarzasz je az do skutku

ogolnie slinie sie do gowa, kupie w dniu premiery albo pare dni po

No co racja to racja ale jakos mnie to nie przeszkadza szczerze mowiac..
Moze bardziej mi sie podoba dante bo nie gralem w gow 2 itp.. a gow 3 zagralem tylko w demko
Nawet go nie przeszedlem , strzelilem z tej armato podobnej rzeczy w tego wielkiego golema i odpuściłem sobie
A w dantesie zostaly mi 3 trofea do platynki
