d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev14445464748217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:31pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:26pm)
ja mam znowu na odwrot, jak zmieniam marke na dluzej np na miesiac to mam problemy z zoladkiem i dupa, poza tym przyzwyczailem sie do dluzszych fajkow ;)


Jak kto woli :P kiedyś paliłem tylko rgd lighty, potem rgd te mocniejsze, ale mnie brzuch po nich bolał, więc się przerzuciłem na lmy niebieskie, potem czerwone, no i wkońcu na Viceroye lighty i od tamtego czasu przez jakieś pół roku paliłem tylko owe Vicki lajty, a teraz żongluję markami :P
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 7 2010 12:33pm
Quote (Msk @ 7 Jan 2010 19:31)
Jak kto woli :P kiedyś paliłem tylko rgd lighty, potem rgd te mocniejsze, ale mnie brzuch po nich bolał, więc się przerzuciłem na lmy niebieskie, potem czerwone, no i wkońcu na Viceroye lighty i od tamtego czasu przez jakieś pół roku paliłem tylko owe Vicki lajty, a teraz żongluję markami :P


a ja pale ciagle pallmalle czerwone inne fajki mi nie podchodza =[
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:34pm
Quote (OnizukaPM @ Jan 7 2010 08:33pm)
a ja pale ciagle pallmalle czerwone inne fajki mi nie podchodza =[


Są gusta i guściki- jak to mawiają ;)
Mi strasznie smakują Black Devile do mocnej herbatki albo kofeiny w postaci Energy Drinków, kawy nie cierpię,
Member
Posts: 7,081
Joined: Nov 29 2009
Gold: 127.00
Jan 7 2010 12:34pm
sry nie pale
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:35pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 08:31pm)
Jak kto woli :P kiedyś paliłem tylko rgd lighty, potem rgd te mocniejsze, ale mnie brzuch po nich bolał, więc się przerzuciłem na lmy niebieskie, potem czerwone, no i wkońcu na Viceroye lighty i od tamtego czasu przez jakieś pół roku paliłem tylko owe Vicki lajty, a teraz żongluję markami :P


ja obecnie pale Camele Light w weekendy, a w tygodniu setki i tak na przemian ;)
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 7 2010 12:35pm
Quote (Msk @ 7 Jan 2010 19:34)
Są gusta i guściki- jak to mawiają ;)
Mi strasznie smakują Black Devile do mocnej herbatki albo kofeiny w postaci Energy Drinków, kawy nie cierpię,


mi ostatnio do kawy mentole posmakowaly ;p

ale tak do 2-3 kawy jednego mentola dla smaku ;]
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jan 7 2010 12:35pm
od 4 stycznia 2010 18.30 nie pale :D
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:36pm
Quote (YaYco @ Jan 7 2010 08:35pm)
od 4 stycznia 2010 18.30 nie pale :D


A więc dzisiaj chyba 3 dzień, z tego co czytałem to najgorszy :P
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:36pm
Quote (OnizukaPM @ Jan 7 2010 08:35pm)
mi ostatnio do kawy mentole posmakowaly ;p

ale tak do 2-3 kawy jednego mentola dla smaku ;]


omg :O

mam tak samo <3

Westy Ice do kawki porannej, rowniez 2-3 <3

Quote (YaYco @ Jan 7 2010 08:35pm)
od 4 stycznia 2010 18.30 nie pale :D


chcesz pojare czy calaka? ;D
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:38pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:36pm)
omg :O

mam tak samo <3

Westy Ice do kawki porannej, rowniez 2-3 <3



chcesz pojare czy calaka? ;D


ooo Westy Ice mam atkualnie :D lubię je też czasem zapalić, również mi smakują do Tigerów itp
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748217Next
Add Reply New Topic New Poll