Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:26pm)
ja mam znowu na odwrot, jak zmieniam marke na dluzej np na miesiac to mam problemy z zoladkiem i dupa, poza tym przyzwyczailem sie do dluzszych fajkow

Jak kto woli

kiedyś paliłem tylko rgd lighty, potem rgd te mocniejsze, ale mnie brzuch po nich bolał, więc się przerzuciłem na lmy niebieskie, potem czerwone, no i wkońcu na Viceroye lighty i od tamtego czasu przez jakieś pół roku paliłem tylko owe Vicki lajty, a teraz żongluję markami
