d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1444546474858Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Oct 4 2009 01:31pm
Quote (FaunBox @ Sun, 4 Oct 2009, 19:30)
wrzuć kilka swoich zdjęć, w pełni wystarczy...


ciezko bedzie zrobic gorsze od tamtych ;cc
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 5 2009 07:43am
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.
Member
Posts: 4,978
Joined: Mar 23 2006
Gold: 65.00
Oct 5 2009 07:46am
nie zmarnowałem mojego głosu, a raczej nie roztrwoniłem,

popieram lidera, bawiąc się w rytmie Drum and Base


michald13 - możesz skomentować wynik tej ankiety? nie jest wiarygodna?

This post was edited by Baniaque on Oct 5 2009 07:47am
Banned
Posts: 2,200
Joined: Sep 25 2009
Gold: 20.00
Warn: 20%
Oct 5 2009 07:47am
Quote (Xhanti @ Mon, Oct 5 2009, 03:43pm)
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.


kolega juz wygral bezapelacyjnie !
Banned
Posts: 2,200
Joined: Sep 25 2009
Gold: 20.00
Warn: 20%
Oct 5 2009 07:48am
Quote (Baniaque @ Mon, Oct 5 2009, 03:46pm)
nie zmarnowałem mojego głosu, a raczej nie roztrwoniłem,

popieram lidera, bawiąc się w rytmie Drum and Base


michald13 - możesz skomentować wynik tej ankiety? nie jest wiarygodna?


jemu mozna w morde pluc, a dalej bedzie mowil ze to deszcz pada !
Member
Posts: 4,978
Joined: Mar 23 2006
Gold: 65.00
Oct 5 2009 07:51am
Quote (t451 @ Mon, Oct 5 2009, 01:48pm)
jemu mozna w morde pluc, a dalej bedzie mowil ze to deszcz pada !


wiem... myślałem, że taka ankieta skłoni go do... w sumie nic go do tego nie skłania, nie powinienem był na to liczyć, i pytać go o cokolwiek
Member
Posts: 4,923
Joined: Nov 22 2005
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 5 2009 07:51am
Tasi skont ten rejdz? Michau jest elo :wub:
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 5 2009 07:55am
Quote (loozek @ Mon, Oct 5 2009, 03:51pm)
Tasi skont ten rejdz? Michau jest elo :wub:


Cześć Radek :wub:
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Oct 5 2009 07:55am
anwil oczywko
Banned
Posts: 2,200
Joined: Sep 25 2009
Gold: 20.00
Warn: 20%
Oct 5 2009 07:56am
Quote (loozek @ Mon, Oct 5 2009, 03:51pm)
Tasi skont ten rejdz? Michau jest elo :wub:


jaki rejdz Radziu ? :wub:

jedynie czysta prawda :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1444546474858Next
Closed New Topic New Poll