d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev144454647481443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:18am
Quote (Sephirothss @ Sat, 27 Dec 2008, 13:14)
dokaldnie skurwysyn mysli ze niewieadomo kim jest , ale to zwykly smiec i retard
gownem nie ma sie co przejmowac


Dlaczego wyszedłeś z gildii?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 27 2008 06:20am
Quote (Sephirothss @ Sat, Dec 27 2008, 01:13pm)
co taki slaby light lol
po huj mu 115 ee? prawie identyczny bedzie jak ten ktory teraz ma - waste fg

140 minimum
jakiegos roba
a na staffa ewentualnie poczeka az fg zarobi
heala tez mzoe odpuscic


sry mate ale on nie ma 29k fg zeby kupic gozu items....
ja zaczynalem z earthem 98ee ktorego kupilem za 300, potem dopiero zarobilem sobie na lepszego...

ale lighta bym odradzałsmile.gif Jak cos to moge Ci tanio sprzedac tego eartha mojego starego smile.gif Tanio tongue.gif

Proponuję KONIEC TEJ KŁÓTNI


Quote (Raymax @ Sat, Dec 27 2008, 01:22pm)
Dla rozluźnienia atmosfery ;p
Rare ice XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 352 to 423
Mana Cost: 135
+91% Enhanced Effect
+3 Dexterity
za 99 fg

Rare focused heal XIV
Level Req: 55
Heals: 275 to 330
Mana Cost: 135
+49% Enhanced Effect
+1 to 3 Life per Attack

za 45 fg.
Opłacało się?


teoretycznie nie tongue.gif Strata fg, ale na poczatek lepszy rydz niż nic...
ten focus to imo mute, a ice malo ee sad.gif

This post was edited by Zeratulll on Dec 27 2008 06:23am
Banned
Posts: 3,434
Joined: Nov 22 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:20am
markov, nie rob z siebie takiego wazniaka bo i tak nikt nie liczy sie tu z twoim zdaniem, i to ze sie napodniecasz to kazdemu kolo dupy lata. masz problem do niego, uzyj pm/. cisniesz bo ludzie zasmiecaja ten temat spamem, a robisz to samo, hipokryto
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:20am
Quote (alienwersus @ Sat, Dec 27 2008, 12:16pm)
powiem ci że też jak zaczynałem grać w lsa myślałem jak to zrobić żeby zarobić i żeby mi starczyło fgs ^

miałem wtedy chyba 1k fgs 0 lvl i zero pojęcia o tej grze ^ kupowałem drogie items, używałem, sprzedawałem drożej i kupowałem na wyższe lvl i tak aż do 55 lvl. na 55 lvl okazało się że mnie już nie stać żeby pograć coś no maze i wtedy dorabiałem fgs w inny sposób ( d2 ) kiedy już uzbierałem fgs na optymalny sprzęt grałem barbem no maze i zarabialem fgs tylko na ls. po jakimś czasie kupiłem lepszy axe, a teraz zbieram na jeszcze lepszy biggrin.gif tak sobie modernizuje items bo wiem zei tak forumowe złoto mi sie zwruci grajać tylko w ls pierwsze mq zrobiłem chyba po miesiącu ^ jako tako nic nie ma z tych mq ( 100 fg jak jakas guildia ci da za mq to jest nic i nie warto expic chara na maze tylko po te 100 fg ) lepiej expić sobie wolniej na arenie czy no maze i coś z tego mieć niż wbić szybko 71 zrobić mq popatrzeć na fg a tu ciagle tyle samo a ty znowu char na 0 lvl. bezsensu


tia tyle ze ostanio malo cos grasz:P
coraz rzadziej Cie widze


Quote (Ls_Playa @ Sat, Dec 27 2008, 12:20pm)
markov, nie rob z siebie takiego wazniaka bo i tak nikt nie liczy sie tu z twoim zdaniem, i to ze sie napodniecasz to kazdemu kolo dupy lata. masz problem do niego, uzyj pm/. cisniesz bo ludzie zasmiecaja ten temat spamem, a robisz to samo, hipokryto


zignoruj markova to zwykly random ktory w realu nie ma uznania to szuka go na jsp..
gadaj z gownem to cie obsra


Quote (Zeratulll @ Sat, Dec 27 2008, 12:20pm)
sry mate ale on nie ma 29k fg zeby kupic gozu items....
ja zaczynalem z earthem 98ee ktorego kupilem za 300, potem dopiero zarobilem sobie na lepszego...

ale lighta bym odradzałsmile.gif Jak cos to moge Ci tanio sprzedac tego eartha mojego starego smile.gif Tanio tongue.gif

Proponuję KONIEC TEJ KŁÓTNI




tia nikt sie nie chce klocic po prostu retard wbil i zaczal klotnie !

a ty wbijaj do gry ! juz nas 3 jest , 2 sloty wolne
jak ktos chce jeszcze doalczyc to gra otwarta!

This post was edited by Sephirothss on Dec 27 2008 06:23am
Banned
Posts: 811
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:22am
Dla rozluźnienia atmosfery ;p
Rare ice XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 352 to 423
Mana Cost: 135
+91% Enhanced Effect
+3 Dexterity
za 99 fg

Rare focused heal XIV
Level Req: 55
Heals: 275 to 330
Mana Cost: 135
+49% Enhanced Effect
+1 to 3 Life per Attack

za 45 fg.


Opłacało się?
Banned
Posts: 3,434
Joined: Nov 22 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 06:23am
Quote (Raymax @ Sat, 27 Dec 2008, 13:22)
Dla rozluźnienia atmosfery ;p
Rare ice XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 352 to 423
Mana Cost: 135
+91% Enhanced Effect
+3 Dexterity
za 99 fg

Rare focused heal XIV
Level Req: 55
Heals: 275 to 330
Mana Cost: 135
+49% Enhanced Effect
+1 to 3 Life per Attack

za 45 fg.


Opłacało się?


takiego focusa pod mute sprzedalem za 99fg tongue.gif a ice to pod dmg cienki, a pod mute za drogi.

Quote (Sqnman007 @ Sat, 27 Dec 2008, 13:24)
Mnie już nudzi ten LS nie ma już tyle czasu na to forum co wcześniej. Jak znajdę teraz 2 godziny dziennie to jest dobrze.



lepiej zedytuj na cos ls-podobnego bo Pan Wazny okrzyczy cie za spam cry3.gif

This post was edited by Ls_Playa on Dec 27 2008 06:25am
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:24am
Mnie już nudzi ten LS nie mam już tyle czasu na to forum co wcześniej. Jak znajdę teraz 2 godziny dziennie to jest dobrze.

This post was edited by Sqnman007 on Dec 27 2008 06:25am
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 06:25am
mam 1k fg's a tez nie pali mi sie wydawac ;< jak jakims cudem sprzedam 3konta steam to bedzie ze 2k wink.gif
nie wiem co macie do mojego stuffu 6k many+ mam spokojnie wink.gif
daje rade tez 1kdmg+ max ;< do jutra 71bedzie wink.gif
szukam team cata mam 10lvl macie jakis low items zeby w mmiare teraz dobrze mi szlo? chodzi mi o pozyczke daje fg's dajesz item nastenie oddajesz fg's a ja item? ktos poszedl by na taki uklad? i zlitowal sie nademna?
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Dec 27 2008 06:26am
Quote (Sephirothss @ Sat, Dec 27 2008, 02:20pm)
tia tyle ze ostanio malo cos grasz:P
coraz rzadziej Cie widze


ls nie polega tylko na no maze 78+ lvl

atm expie pala na ~80 lvl ( dobije axe na 10 poziom )

Jesli nie rozumiesz to opowiedziałem swoja historie ls i jest w niej ujęty zarobek fg zaczynając od zera

I popieram tu markova w 100% procentach

Pozdrawiam
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 27 2008 06:28am
same kozaki teraz na ls
ten zarobi fg drugi kupi nastepny opierdoli dwa itemy i LS masters
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647481443Next
Add Reply New Topic New Poll