d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1448449450451452495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Mar 13 2013 08:03am
Da się jakoś ściągnąć clienta do sc bez posiadania oryginału, będę miał go potem ale chcę wcześniej zrobić instalkę.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 13 2013 08:22am
kupione pora przejsc kampanie. Do uslyszenia w nocy lub jutro :D
btw fajna cena 109 zl

This post was edited by Keisper on Mar 13 2013 08:23am
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 13 2013 10:10am
zajebiste :O filmiki miazdza, kampania bardzo fajna, chociaz na koncu juz nie byla taka ekscytujaca, moze to dlatego ze z odradzajacymi sie ultraliskami misje takie latwe.
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Mar 14 2013 07:42pm
Epic :D
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 17 2013 08:24am
Pogralem chwile.
Bw jest nadal lepsza gra na ten moment.
W kampanii dialogi sa mega czerstwe, taka fabule moglby stworzyc srednio rozgarniety gimnazjalista. Moze nastepne misje sa lepsze bo na poczatku strzasnie slabo to wyglada.
Nowe jednostki zerga wypadaja dosc slabo. "defiler" ma 4 mniejszego i slabszego swarma. Regneruje mane na budynkach (wtf?) W bw bylo troche klimatu i zjadal zerglingi,a tu taka lipa.


Moze jak troche pogram to zmienie zdanie ale do bw brakuje naprawde wiele. ;]


e/ i dlaczego drony same zaczynaja zbierac mineralki? Zeby nie stresowac noobow?:D

This post was edited by kefir on Mar 17 2013 08:29am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 17 2013 08:29am
Quote (kefir @ 17 Mar 2013 15:24)
Pogralem chwile.
Bw jest nadal lepsza gra na ten moment.
W kampanii dialogi sa mega czerstwe, taka fabule moglby stworzyc srednio rozgarniety gimnazjalista. Moze nastepne misje sa lepsze bo na poczatku strzasnie slabo to wyglada.
Nowe jednostki zerga wypadaja dosc slabo. "defiler" ma 4 mniejszego i slabszego swarma. Regneruje mane na budynkach (wtf?) W bw bylo troche klimatu i zjadal zerglingi,a  tu taka lipa.


Moze jak troche pogram to zmienie zdanie ale do bw brakuje naprawde wiele. ;]


Nie mam pojecia co to Defiler, ale zerg atm jest slaszby od reszsty klas - W korei natomiast radzi sobie bardzo dobrze.
Kampania na Burtalu dosc wymagajaca i trzeba sie postarac. Fabula duzo lepsza niz w WoLu.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 17 2013 08:48am
Quote (kefir @ 17 Mar 2013 16:24)

e/ i dlaczego drony same zaczynaja zbierac mineralki? Zeby nie stresowac noobow?:D


mozna afkowac przy ladowaniu gry :P
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 17 2013 08:53am
http://www.teamliquid(kropka)net/video/streams/EmScTv

hahahah
w sekunde cala armia zerga padla. Miny/10 :DDD

This post was edited by kefir on Mar 17 2013 08:53am
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 17 2013 08:59am
Quote (kefir @ 17 Mar 2013 15:24)
Pogralem chwile.
Bw jest nadal lepsza gra na ten moment.
W kampanii dialogi sa mega czerstwe, taka fabule moglby stworzyc srednio rozgarniety gimnazjalista. Moze nastepne misje sa lepsze bo na poczatku strzasnie slabo to wyglada.
Nowe jednostki zerga wypadaja dosc slabo. "defiler" ma 4 mniejszego i slabszego swarma. Regneruje mane na budynkach (wtf?) W bw bylo troche klimatu i zjadal zerglingi,a  tu taka lipa.


Moze jak troche pogram to zmienie zdanie ale do bw brakuje naprawde wiele. ;]


e/ i dlaczego drony same zaczynaja zbierac mineralki? Zeby nie stresowac noobow?:D
wylacz sobie to w opcjach i skoncz w koncu ten placz

Go Back To Polska Topic List
Prev1448449450451452495Next
Add Reply New Topic New Poll