Quote (kefir @ 17 Mar 2013 15:24)
Pogralem chwile.
Bw jest nadal lepsza gra na ten moment.
W kampanii dialogi sa mega czerstwe, taka fabule moglby stworzyc srednio rozgarniety gimnazjalista. Moze nastepne misje sa lepsze bo na poczatku strzasnie slabo to wyglada.
Nowe jednostki zerga wypadaja dosc slabo. "defiler" ma 4 mniejszego i slabszego swarma. Regneruje mane na budynkach (wtf?) W bw bylo troche klimatu i zjadal zerglingi,a tu taka lipa.
Moze jak troche pogram to zmienie zdanie ale do bw brakuje naprawde wiele. ;]
Nie mam pojecia co to Defiler, ale zerg atm jest slaszby od reszsty klas - W korei natomiast radzi sobie bardzo dobrze.
Kampania na Burtalu dosc wymagajaca i trzeba sie postarac. Fabula duzo lepsza niz w WoLu.