jakie moduly kupic do bt-2 aby siac wiekszy rozpierdol?
ew. jhest jakis lepszy t2 czolg?
/e
ez Zwycięstwo!
Bitwa: Himmelsdorf 30 kwietnia 2012 18:09:09
Czołg: BT-2
Doświadczenia: 670
Kredytów: 7 642
Osiągnięcia w walce: Specjalista
1hp mi zostalo
This post was edited by kacperq on Apr 30 2012 10:14am