Quote (EustachyMotyka @ Mar 13 2013 12:54am)
kiedys byl bug na bn, jak sie zarejestrowales z niderlandow to mogles kupic sc2 za free, ja tak kupilem i niedawno dostalem maila od blizza z zacheta do zakupu kolejnej czesci ;d
Jakbys znalazl sposob na darmowe bulki w tesco to pm. Chwalisz sie, ze kradniesz?