d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1447448449450451476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 29 2010 09:39am
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 05:38pm)
:)
jak nie masz jak masz -_-


naprawdę nie mam :cry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 29 2010 09:40am
Quote (lyzeff @ 29 Aug 2010 11:39)
naprawdę nie mam :cry:


orly ? :cry:
qrwa niechce mi sie troche grac na 4 kontach -_-
musze zrobic te nanity lvl 10 na uni25.org i konto oddaje,jakby mnie nie zniszczyli 2 miechy temu juz dawno bym tam nie gral -_-
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 29 2010 09:41am
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 05:40pm)
orly ?  :cry:
qrwa niechce mi sie troche grac na 4 kontach -_-
musze zrobic te nanity lvl 10 na uni25.org i konto oddaje,jakby mnie nie zniszczyli 2 miechy temu juz dawno bym tam nie gral  -_-


ya rly :O

buduj nanity na hydrze i będziesz gosu :X
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 29 2010 09:43am
Quote (lyzeff @ 29 Aug 2010 11:41)
ya rly :O

buduj nanity na hydrze i będziesz gosu :X


kompa na 10 ni mam :(
jakbym zrobil te nanity lvl 10 to mialbym rekord na ogame.org kekeeke
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 29 2010 10:40am
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 05:43pm)
kompa na 10 ni mam :(
jakbym zrobil te nanity lvl 10 to mialbym rekord na ogame.org kekeeke


no to rób i będziesz kimś :O
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2010 03:57pm
Quote (lyzeff @ Aug 29 2010 06:40pm)
no to rób i będziesz kimś :O


nie klam niki nie bedzie :P
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 30 2010 05:03am
Quote (kamilb1988 @ Aug 29 2010 11:57pm)
nie klam niki nie bedzie :P


HUE HUE HUE

<5>
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 30 2010 08:32am
Quote (lyzeff @ Aug 30 2010 01:03pm)
HUE HUE HUE

<5>


no co :P
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 30 2010 12:49pm
Quote (kamilb1988 @ Aug 30 2010 04:32pm)
no co :P


no piąteczka :d
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 30 2010 01:27pm
Quote (lyzeff @ Aug 30 2010 08:49pm)
no piąteczka :d


nie ma aktywnych osob robie sojusz swoj :) z u 1 moze ekipe zbiore :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1447448449450451476Next
Add Reply New Topic New Poll