Quote (ObojetneMiTo @ Jun 5 2011 03:56pm)
że to niby bad beaty ?? pff tak to jest jak sie gówniakowo rozgrywa ręce
Jeśli chodzi o 55 over KK. Zdarza się i to bardzo często, nie robię z takich rąk dramatu.
Jak przegrasz AA z AK wtedy możesz robić dramat:)
Gówniakowo-w-chuj.Z-takimi-monsterami-szczególnie-na-początku-turnieju-warto-się-stackować-bo-dostaniemy-masę-calli-od-zdominowanych-rąk.
Gówno-mnie-obchodzi-jaki-jest-twój-range-rąk-z-których-można-robić-dramat.