d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1447448449450451491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 5 2011 08:00am
Quote (ObojetneMiTo @ Jun 5 2011 03:56pm)
że to niby bad beaty ?? pff tak to jest jak sie gówniakowo rozgrywa ręce

Jeśli chodzi o 55 over KK. Zdarza się i to bardzo często, nie robię z takich rąk dramatu.
Jak przegrasz AA z AK wtedy możesz robić dramat:)


Gówniakowo-w-chuj.Z-takimi-monsterami-szczególnie-na-początku-turnieju-warto-się-stackować-bo-dostaniemy-masę-calli-od-zdominowanych-rąk.

Gówno-mnie-obchodzi-jaki-jest-twój-range-rąk-z-których-można-robić-dramat.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jun 5 2011 08:00am
Quote (Rafalek @ Jun 5 2011 04:00pm)
Gówniakowo-w-chuj.Z-takimi-monsterami-szczególnie-na-początku-turnieju-warto-się-stackować-bo-dostaniemy-masę-calli-od-zdominowanych-rąk.

Gówno-mnie-obchodzi-jaki-jest-twój-range-rąk-z-których-można-robić-dramat.


:DDDDDDDD
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 5 2011 08:01am
Quote (Shald @ Jun 5 2011 04:00pm)
:DDDDDDDD


Wkurwiłem-się.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jun 5 2011 08:03am
Quote (Rafalek @ Jun 5 2011 04:01pm)
Wkurwiłem-się.


wiem, ale rozpierdalaja mnie twoje posty.
jak stoisz z rollem btw?
Member
Posts: 1,753
Joined: May 12 2009
Gold: 1.13
Jun 5 2011 08:03am
moze przesadziłem że gówniakowo rozegrane. Ale nie rozumie o chuj robisz dramat. AQ > AK , 55> KK
czy to aż tak rzadkie rozdania, że trzeba to analizować ? daj spokój
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 5 2011 08:08am
Quote (Shald @ Jun 5 2011 04:03pm)
wiem, ale rozpierdalaja mnie twoje posty.
jak stoisz z rollem btw?


Na-tyle-źle-że-nie-ma-się-czym-chwalić--w-zasadzie-to-stoję-w-miejscu.Mało-gram-jednak-na-$-obecnie.Pewnie-kupię-jakiegoś-hma-i-zacznę-grać-4-stoły-nl5-a-jak-się-wyzeruję-rzucę-to-w-chuj.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jun 5 2011 11:11am
Quote (Rafalek @ 5 Jun 2011 16:08)
Na-tyle-źle-że-nie-ma-się-czym-chwalić--w-zasadzie-to-stoję-w-miejscu.Mało-gram-jednak-na-$-obecnie.Pewnie-kupię-jakiegoś-hma-i-zacznę-grać-4-stoły-nl5-a-jak-się-wyzeruję-rzucę-to-w-chuj.


Przynajmniej na forumgoldy wygrywasz. :(
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jun 12 2011 03:07pm
Quote (Rafalek @ 5 Jun 2011 16:08)
Na-tyle-źle-że-nie-ma-się-czym-chwalić--w-zasadzie-to-stoję-w-miejscu.Mało-gram-jednak-na-$-obecnie.Pewnie-kupię-jakiegoś-hma-i-zacznę-grać-4-stoły-nl5-a-jak-się-wyzeruję-rzucę-to-w-chuj.


bogacz :angry:
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 12 2011 04:18pm
wygram wsop
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jun 13 2011 05:27am
jak stoicie z rollem chlopaczki? ja ostatnio zaczalem cos znowu grac, po ooddaniu dlugow 170$ zostalo. cisne hu sng 2-32 osobowe za 7$, troche swingowe ale licze na swoje umiejetnosci B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1447448449450451491Next
Add Reply New Topic New Poll