d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1447448449450451664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 11 2009 10:49am
Quote (fro5tbite @ 11 Nov 2009 18:45)
powiedzial czlowiek, ktory wbil ponad 28k postow. jsp splycilo ci mozg chyba, wodke to mozna chlac zawsze i wszedzie, gz dla ciebie jesli przedkladasz ja nad spotkanie z inna osoba


i pewnie jeszcze nic nie pił :D
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Nov 11 2009 10:50am
Pierdolicie - alkohol >>>>>>>>>>> wszystko

kto tego nie wie jest pizdą, leszczem, onanistą, gry spłyciły mu życie i może zajebać baranka aka buraka w kant ściany

eot.

This post was edited by Cultus on Nov 11 2009 10:56am
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 10:55am
Quote (ShaQ @ 11 Nov 2009 17:48)
smieszne w chuj


jestes tepym gownem


bede pamiatal twoja krytyke cwoku :D

Quote (imnoise @ 11 Nov 2009 17:45)
na chuj to dałeś?

nie dość, że suchar, to bieda w chuj.


ten top nie byl oszczedzony przez wieksze wiec zarzut uwarzam za zbedny



:)
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Nov 11 2009 10:56am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 18:55)
bede pamiatal twoja krytyke cwoku :D


ten top nie byl oszczedzony przez wieksze wiec zarzut uwarzam za zbedny

http://www.fukung.net/v/10439/triangles.jpg

:)


ja bym na Twoim miejscu poszedł już stąd i wrócił za 2-3 dni :huh:
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 10:57am
Quote (Rastuchy @ 11 Nov 2009 17:56)
ja bym na Twoim miejscu poszedł już stąd i wrócił za 2-3 dni :huh:


no fucking way, jebie mnie ogolnie opinia pryszczatych leszczy :)


Quote (fro5tbite @ 11 Nov 2009 17:45)
powiedzial czlowiek, ktory wbil ponad 28k postow. jsp splycilo ci mozg chyba, wodke to mozna chlac zawsze i wszedzie, gz dla ciebie jesli przedkladasz ja nad spotkanie z inna osoba



jestes debilem , buziaki :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 10:58am
Quote (imnoise @ Nov 11 2009 05:45pm)
na chuj to dałeś?

nie dość, że suchar, to bieda w chuj.


Chcial pokazac za jednym razem ze pije do monitora i jest pizda. To pewnie jakis typ do niego pisal, pozmienial names, skrecil jakies zdanie i mysli ze jest zabawny.

Quote (imnoise @ Nov 11 2009 05:59pm)
nie rozumiem, to po co tracisz tu czas?
i jeszcze z boldem piszesz...


Boldem cuz to jedyny sposob aby nikt nie przelecial jego postow podczas scrollowania. 30 letni prawiczek szuka atencji na forum.. zalosne.

This post was edited by Shapiro on Nov 11 2009 11:00am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 11 2009 10:59am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 18:57)
no fucking way, jebie mnie ogolnie opinia pryszczatych leszczy :)





jestes debilem , buziaki :)


nie rozumiem, to po co tracisz tu czas?
i jeszcze z boldem piszesz...
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 11:02am
Quote (imnoise @ 11 Nov 2009 17:59)
nie rozumiem, to po co tracisz tu czas?
i jeszcze z boldem piszesz...


z nudow
zeby bardziej niz reszta crapu docierala do was...
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 11 2009 11:04am




This post was edited by lszcz on Nov 11 2009 11:06am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2009 11:05am
Synek, dziwisz sie ze kazdy Cie tu jedzie(tak tak, poznac mozna to po Twym tonie pisania odpowiedzi oraz tego jak Cie to wszystko jebie), a za 'smieszny' cytat dales rozmowe z kolezanka ktorej sie chwalisz ze pijesz wodke?

pozwolisz ze sie spytam ile masz lat?
Go Back To Polska Topic List
Prev1447448449450451664Next
Closed New Topic New Poll