Quote (imnoise @ Nov 11 2009 05:45pm)
na chuj to dałeś?
nie dość, że suchar, to bieda w chuj.
Chcial pokazac za jednym razem ze pije do monitora i jest pizda. To pewnie jakis typ do niego pisal, pozmienial names, skrecil jakies zdanie i mysli ze jest zabawny.
Quote (imnoise @ Nov 11 2009 05:59pm)
nie rozumiem, to po co tracisz tu czas?
i jeszcze z boldem piszesz...
Boldem cuz to jedyny sposob aby nikt nie przelecial jego postow podczas scrollowania. 30 letni prawiczek szuka atencji na forum.. zalosne.
This post was edited by Shapiro on Nov 11 2009 11:00am