Quote (Saygon @ Apr 29 2012 02:24pm)
Rozegrasz wiecej gier w kv to nauczysz sie jaki mm on dostaje. Poza tym jesli jestes sam vs 3 szybsze tanki to moge polecic tylko l2p.
Fakt na randomach druzyna troszczy sie o to zebys nie zostal sam. Poza tym jesli potrzebujesz 152 mm zeby zadawac obrazenia wyzszym tierom to moge polecic tylko l2p.