Quote (Tradek_Mk @ 12 Mar 2013 16:25)
zeby grac w wola musze sciagnac hotsa?
a samego hotsa jeszcze nie posiadam, bez jaj kurwa
Sciagnij najnowszego wola i uruchom Launcher, Hots sie sciaga automatycznie, nawet bez dodatku. Potem tylko, zeby go uruchomic musisz kupic Hots
Quote (1970 @ 12 Mar 2013 16:27)
I jak kampania w hotsie?
Cisne multi :x zresetowali cale MMR trzeba masters bic