d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1446447448449450495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2013 02:25pm
ile pudełkowa wersja HOTS ?
bo jutro chyba lece do empiku po to
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 11 2013 02:43pm
Quote (Trynii @ 11 Mar 2013 21:25)
ile pudełkowa wersja HOTS ?
bo jutro chyba lece do empiku po to


110 zl, tylko i wylacznie jutro, potem cena do 139 skacze
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2013 02:44pm
Quote (zYwi3c @ 11 Mar 2013 22:43)
110 zl, tylko i wylacznie jutro, potem cena do 139 skacze


:o zapierdalam do empiku na otwarcie
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Mar 12 2013 08:57am
konieczna jest podstawka do tego? Aby grać w single player
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 12 2013 09:01am
Quote (colonymike @ 12 Mar 2013 15:57)
konieczna jest podstawka do tego? Aby grać w single player


tak
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 12 2013 09:25am
zeby grac w wola musze sciagnac hotsa?
a samego hotsa jeszcze nie posiadam, bez jaj kurwa
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 12 2013 09:27am
I jak kampania w hotsie?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 12 2013 09:29am
Quote (Tradek_Mk @ 12 Mar 2013 16:25)
zeby grac w wola  musze sciagnac hotsa?
a samego hotsa jeszcze nie posiadam, bez jaj kurwa


Sciagnij najnowszego wola i uruchom Launcher, Hots sie sciaga automatycznie, nawet bez dodatku. Potem tylko, zeby go uruchomic musisz kupic Hots

Quote (1970 @ 12 Mar 2013 16:27)
I jak kampania w hotsie?


Cisne multi :x zresetowali cale MMR trzeba masters bic :(

Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 12 2013 09:53am
kupil;em hots :O co prawda posysam w sc w multi ale chetnie zapoznam sie z fabula. Ide teraz do pracy, wracam o 24 i napierdalam do rana.
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Mar 12 2013 09:57am
Ja narazie odpuszczam hotsa, zrobie sobie z niego prezent jak zdam semestr, oby w czerwcu ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev1446447448449450495Next
Add Reply New Topic New Poll