Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 12:38am)
nie mozesz go pokonac to dolacz do niego xD
raz bylem u niego w sojuszu i to robili tylko do sprawdzania jak sie loguje jeden z nich wlatywal do mnie do ukladu i odrazu jak wystartowal(widzialem na fali ze leci) to mnie z sojuszu wywalili wiec ja podziekuje
Quote (Hubas @ Aug 29 2010 12:40am)
chelmek oszust xd
a o tym to juz nie trzeba mowic jak sie bawi w pushowanie sie i zlomuje znajomych moonowki do ktorych ma dostep i potem w st sie chwali jaki to on wileki