d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1446447448449450476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 04:27pm
Quote (kamilb1988 @ 28 Aug 2010 18:24)
4-5 ? raczej nie wiecej :P

e ja do tamtych nie pojde bo jest tam chelmofon :P


:(
a czemu nie, farmil Cie ?
mnie tez ktos farmil ale nie zapisywalem kto i teraz nie wiem xD
ale bym zawsze mial obrone i deut mial komu sprzedawac narazie z wami zostane ale jak ktos jeszcze przestanie grac to cale swoje ef gie mi odda :fume:
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2010 04:29pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 12:27am)
:(
a czemu nie, farmil Cie ?
mnie tez ktos farmil ale nie zapisywalem kto i teraz nie wiem xD
ale bym zawsze mial obrone i deut mial komu sprzedawac narazie z wami zostane ale jak ktos jeszcze przestanie grac to cale swoje ef gie mi odda :fume:


jak narazie mialem 4 wloty od poczatku gry i to od tego samego :) i to nie z nich chodzi o to ze moj wrog z u 51 tam gra ktorego nie trawie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 04:38pm
nie mozesz go pokonac to dolacz do niego xD
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Aug 28 2010 04:40pm
chelmek oszust xd
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 06:05pm
Metal:500.000 Kryształ:600.000 Deuter:0
Do tej pory było: Metal:4.659 Kryształ:1.740 Deuter:1.070
Teraz jest: Metal:504.659 Kryształ:601.740 Deuter:1.070 :thumbsup:
jeszcze 180k krysi leci i ok 1.2m metalu :D
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 29 2010 03:17am
spoolshlsb ma moje konto, gl panowie :O
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2010 07:37am
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 12:38am)
nie mozesz go pokonac to dolacz do niego xD


raz bylem u niego w sojuszu i to robili tylko do sprawdzania jak sie loguje jeden z nich wlatywal do mnie do ukladu i odrazu jak wystartowal(widzialem na fali ze leci) to mnie z sojuszu wywalili wiec ja podziekuje
Quote (Hubas @ Aug 29 2010 12:40am)
chelmek oszust xd


a o tym to juz nie trzeba mowic jak sie bawi w pushowanie sie i zlomuje znajomych moonowki do ktorych ma dostep i potem w st sie chwali jaki to on wileki
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 29 2010 08:26am
Quote (lyzeff @ 29 Aug 2010 05:17)
spoolshlsb ma moje konto, gl panowie :O


daj ef gie :(
i dzieki za konto oddales :P
met lvl 22 robie kekekek
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 29 2010 09:37am
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 04:26pm)
daj ef gie :(
i dzieki za konto oddales :P
met lvl 22 robie kekekek


NIE MAM TALARÓW :ph34r:

no spoko, przecież nie będzie się marnowało, jak nie gram :s
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 29 2010 09:38am
Quote (lyzeff @ 29 Aug 2010 11:37)
NIE MAM TALARÓW  :ph34r:

no spoko, przecież nie będzie się marnowało, jak nie gram :s


:)
jak nie masz jak masz -_-

Go Back To Polska Topic List
Prev1446447448449450476Next
Add Reply New Topic New Poll