d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1446447448449450523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 15 2011 01:32pm
Quote (Gepard12 @ 15 May 2011 21:30)
dali już jakieś darmowe gry?


nie bo PSS nie dziaua
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 15 2011 02:20pm
Quote (youfail @ May 15 2011 08:29pm)
potwierdzam, ale nie chce mi sie juz zmieniac hasla, dopiero jutro sie zaloguje


this kurwa zaluje ze mi telewizor zabrali bo moze we wtorek by sie czas znalazlo i sie ponapierdzielalo chociaz w bc2 a tak to nic o suchym pysku bede czekau :(
jebany PHILIPS telewizor juz chyba 3 raz na gwarancji
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 15 2011 02:56pm
no i musze czekac na psn store bo ut cos zniknelo z menu fify
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
May 16 2011 01:35am
no panowie psn już działa ide szpilac w KZ3 jakby cio Keizo3d
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
May 16 2011 01:37am
Quote (Garnek3d @ 16 May 2011 09:35)
no panowie psn już działa ide szpilac w KZ3 jakby cio Keizo3d


t4i :D
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 16 2011 02:27am
znow polamalem pada...
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
May 16 2011 03:12am
Quote (kubaba5 @ 15 May 2011 21:20)
this kurwa zaluje ze mi telewizor zabrali bo moze we wtorek by sie czas znalazlo i sie ponapierdzielalo chociaz w bc2 a tak to nic o suchym pysku bede czekau :(
jebany PHILIPS telewizor juz chyba 3 raz na gwarancji


AHAHA WLASNIE SOBIE PONAPIERDALALEM W BC2 B)
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 16 2011 05:09am
Quote (youfail @ 16 May 2011 11:12)
AHAHA WLASNIE SOBIE PONAPIERDALALEM W BC2  B)


nie rusza mnie to :) ostatnio stracilem wene i nie chce mi sie grac <_<
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
May 16 2011 05:10am
Quote (GoSu19 @ 16 May 2011 12:09)
nie rusza mnie to :) ostatnio stracilem wene i nie chce mi sie grac <_<


to bylo do kubaby -_-
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 16 2011 05:11am
Nie macie moze jakiegos znajomego, casualowego gracza, ktory jest zainteresowany bogatym zestawem z przerobionym xboxem za ps3? Pogralbym w cos nowego, jestem sklonny doplacic :sniper:
Go Back To Polska Topic List
Prev1446447448449450523Next
Add Reply New Topic New Poll