Quote (wielkiburak @ 11 Nov 2009 17:10)
na forum dla debili chwalisz sie zalosnym cytatem, ktorego glownym motywem jest to ze pijesz alkohol. nie czujesz jakie to smutne?
tlumacz to sobie jak chcesz, dla mnie bylo to zabawne i tyle a skoro masz jakies cisnienia w zwiazku z tym to wypierdol matole barana aka buraka w kant sciany i nabierz dystansu 
Quote (xxxRedxxx @ 11 Nov 2009 17:15)
Twoja elokwencja mnie powala.
wiemQuote (placydo @ 11 Nov 2009 17:12)
cos mi mowi ze Anarchy vs Ty to jakies 69:0 ale ok
pokazuj dalej jaki to ruchacz nie jestes
sedno
jaki ruchacz? czy was juz do konca jebie w glowe ? za duzo gier obawiam sie splyca wasze zycie
This post was edited by VinS on Nov 11 2009 10:17am