Quote (1970 @ 11 Mar 2013 18:39)
Nie grywam, jestem biernym fanem i widzem
Po co Ci 3 Hotsy?
Ach, tez mialem taka faze ostatnio, ze 3 miechy 0 gier, tylko streamy 24/7 i turnieje ;o
W WoLu mialem 2 konta, jedno glowne, a 2gie od tak kupilem, bo kumpel sprzedawal keya za 50 zl, to wzialem. Uzywalem jako treningowe. Teraz brat tez sie wkrecil w Sc2, to zamowilem 2 HotSy z keyi pe el, a jutro tylko po pudelko jade ( wszystkie gry blizzarda mam, to i hots musi byc

), keya pewnie komus opchne.
W empiku jutro ma byc ( tylko jutro ) HotS po 110 zl, potem juz 140