d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1445446447448449495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 26 2013 02:24pm
Quote (1970 @ 26 Feb 2013 21:19)
twitch.tv/starcraft


niech skoncza pierdolic i pokaza trailer :drool:
/e; ja jebie, skleili pare trailerow w jedno i sie podniecaja
30min straconego zycia

This post was edited by Tradek_Mk on Feb 26 2013 02:28pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Feb 26 2013 02:27pm
niestety moj internet nie wytrzymuje tego streama :(
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Feb 27 2013 10:37am
YC8PRH-HBMN-HFMJM?-76GB-WXH6Z9

?64X68-VMHJ-JZNME8-2GWE-RV94GY

HJX6EY-JYBG-8BJWPZ-PGYP-GG9G?V

2HRYGG-BNXX-JRM7V2-WHVE-KT6E9?

K?CEHK-8WFB-N6F64F-CEBK-7T6MBZ

Beta do Hotsa, za "?" musicie wstawić liczbę od 0 do 9

This post was edited by 1970 on Feb 27 2013 10:38am
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 27 2013 10:50am
Quote (1970 @ Feb 27 2013 04:37pm)
YC8PRH-HBMN-HFMJM?-76GB-WXH6Z9

?64X68-VMHJ-JZNME8-2GWE-RV94GY

HJX6EY-JYBG-8BJWPZ-PGYP-GG9G?V

2HRYGG-BNXX-JRM7V2-WHVE-KT6E9?

K?CEHK-8WFB-N6F64F-CEBK-7T6MBZ

Beta do Hotsa, za "?" musicie wstawić liczbę od 0 do 9


nie dziaua :c
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 11 2013 11:37am
Quote (1970 @ 11 Mar 2013 18:32)


Jaka liga m8 w WoL ?

Jeszcze 5,5h i pogram HotSa ! Rano tylko do empiku po 3cia kopie, zeby miec pudelko ;<
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 11 2013 11:39am
Quote (zYwi3c @ 11 Mar 2013 18:37)
Jaka liga m8 w WoL ?

Jeszcze 5,5h i pogram HotSa ! Rano tylko do empiku po 3cia kopie, zeby miec pudelko ;<


Nie grywam, jestem biernym fanem i widzem :blush:
Po co Ci 3 Hotsy?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 11 2013 11:44am
Quote (1970 @ 11 Mar 2013 18:39)
Nie grywam, jestem biernym fanem i widzem  :blush:
Po co Ci 3 Hotsy?


Ach, tez mialem taka faze ostatnio, ze 3 miechy 0 gier, tylko streamy 24/7 i turnieje ;o

W WoLu mialem 2 konta, jedno glowne, a 2gie od tak kupilem, bo kumpel sprzedawal keya za 50 zl, to wzialem. Uzywalem jako treningowe. Teraz brat tez sie wkrecil w Sc2, to zamowilem 2 HotSy z keyi pe el, a jutro tylko po pudelko jade ( wszystkie gry blizzarda mam, to i hots musi byc :P ), keya pewnie komus opchne.
W empiku jutro ma byc ( tylko jutro ) HotS po 110 zl, potem juz 140
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 11 2013 12:09pm
Tak sie zastanawiam czy kupic dodatek, kilka zmian na plus.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 11 2013 12:11pm
Quote (kefir @ 11 Mar 2013 19:09)
Tak sie zastanawiam czy kupic dodatek, kilka zmian na plus.


Calkiem nowa gra imo. Dzis na uczelni ogladalem Launcha z Korei - Flashe Bisu i Jaedongi graly z eSF teamami ( MVP / life / creator itd ) zajebiscie to wygladalo. Cant wait na MLG za pare dni
Go Back To Polska Topic List
Prev1445446447448449495Next
Add Reply New Topic New Poll