d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1445446447448449476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,129
Joined: Apr 10 2006
Gold: 34.66
Aug 28 2010 03:00pm
macie moze kogos kto ma konto na zbyciu na uni na ktorym gracie ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 03:01pm
Quote (spoolshlsb @ 28 Aug 2010 17:00)
macie moze kogos kto ma konto na zbyciu na uni na ktorym gracie ?


tego nubka pmnij nie gra juz ale nie wiem czy konto odda :(

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=658355
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 28 2010 03:07pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 28 2010 11:01pm)
tego nubka pmnij nie gra juz ale nie wiem czy konto odda :(

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=658355


coraz bardziej sobie grabisz, Patryku :mad:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 03:09pm
Quote (lyzeff @ 28 Aug 2010 17:07)
coraz bardziej sobie grabisz, Patryku :mad:


co zlego to nie ja :baby:
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2010 03:29pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 28 2010 11:09pm)
co zlego to nie ja  :baby:


jak nie Ty to kto ? moje ja :mellow:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,471.00
Aug 28 2010 03:56pm
hejho panowie gracze
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 04:19pm
Quote (kamilb1988 @ 28 Aug 2010 17:29)
jak nie Ty to kto ? moje ja  :mellow:

kekeke
Quote (Hubas @ 28 Aug 2010 17:56)
hejho panowie gracze


witam witam i ogame pytam

sprzedalem 1.2m deut 2 typom z wolves :)
2.5-1.5-1
w top100 bede ja wydam wszystko i nikt mnie nie przyfarmi
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2010 04:21pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 12:19am)
kekeke


witam witam i ogame pytam

sprzedalem 1.2m deut 2 typom z wolves :)
2.5-1.5-1
w top100 bede ja wydam wszystko i nikt mnie nie przyfarmi


to nie bedziesz :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 04:23pm
Quote (kamilb1988 @ 28 Aug 2010 18:21)
to nie bedziesz :P


keke
chyba do wolves pojde ale to zalezy ile jest aktywnych wojownikow w naszym soju :D
tz Ci co graja jeszcze -_-
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2010 04:24pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 29 2010 12:23am)
keke
chyba do wolves pojde ale to zalezy ile jest aktywnych wojownikow w naszym soju :D
tz Ci co graja jeszcze -_-


4-5 ? raczej nie wiecej :P

e ja do tamtych nie pojde bo jest tam chelmofon :P

This post was edited by kamilb1988 on Aug 28 2010 04:25pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1445446447448449476Next
Add Reply New Topic New Poll