Quote (VinS @ Nov 11 2009 04:06pm)
jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... wiec nie pozostaje mi nic innego jak
wyrazic zal z powodu twojej przemeczonej prawej reki nieudaczniku 
cos mi mowi ze Anarchy vs Ty to jakies 69:0 ale ok
pokazuj dalej jaki to ruchacz nie jestes
Quote (wielkiburak @ Nov 11 2009 04:10pm)
na forum dla debili chwalisz sie zalosnym cytatem, ktorego glownym motywem jest to ze pijesz alkohol. nie czujesz jakie to smutne?
sedno
Quote (VinS @ Nov 11 2009 04:15pm)
jaki ruchacz? czy was juz do konca jebie w glowe ? za duzo gier obawiam sie splyca wasze zycie 
"jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... "ruchacz
This post was edited by placydo on Nov 11 2009 10:18am