d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1445446447448449664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 09:35am
wiem ze wklejanie gadek z gg jest passe ale nie moglem sie powstrzymac :P

16:29:21 Pelaśka
elo

16:29:24 co porabiasz
16:29:37 vins
pije wodke a co?

16:30:02 Pelaśka
na spacerek chcialam cie wyciagnac

16:30:13 Pelaśka
ale biorac wodke pod uwage mam male szanse

16:30:54 vins
sorry ale wodka wygrala z toba 3:0

16:30:57 Pelaśka
nic nowego :(
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2009 09:47am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 16:35)
wiem ze wklejanie gadek z gg jest passe ale nie moglem sie powstrzymac :P

16:29:21 Pelaśka
elo   

16:29:24 co porabiasz
16:29:37 vins
pije wodke a co?   

16:30:02 Pelaśka
na spacerek chcialam cie wyciagnac   

16:30:13 Pelaśka 
ale biorac wodke pod uwage mam male szanse   

16:30:54 vins
sorry ale wodka wygrala z toba 3:0   

16:30:57  Pelaśka
nic nowego :(


jeśli to jakaś fajna dziewczyna to jesteś mega pizda
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 09:53am
Quote (Anarchy51 @ 11 Nov 2009 16:47)
jeśli to jakaś fajna dziewczyna to jesteś mega pizda


first : mozesz mi possac leszczu
second : mozesz mi possac leszczu
dodac nalezy jedynie ze opinia hc onanisty jakim jestes powinna jedynie dac ci znac ze najwyzszy czas zostawic reke i zajac sie rl

aaa... pizdo, zapomnialem dodac :)
Member
Posts: 6,205
Joined: Oct 13 2005
Gold: 239.00
Nov 11 2009 09:53am
Quote (Anarchy51 @ Nov 11 2009 04:47pm)
jeśli to jakaś fajna dziewczyna to jesteś mega pizda


Jeżeli masz więcej niż 16 lat to jestem mega zdziwiony.
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2009 09:53am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 16:53)
first : mozesz mi possac leszczu
second : mozesz mi possac leszczu
dodac nalezy jedynie ze opinia hc onanisty jakim jestes powinna jedynie dac ci znac ze najwyzszy czas zostawic reke i zajac sie rl

aaa... pizdo, zapomnialem dodac :)


chlej dalej chlorze

Quote (Dj.NuNu @ 11 Nov 2009 16:53)
Jeżeli masz więcej niż 16 lat to jestem mega zdziwiony.


niestety mam, nie pasuje juz do tego forum?: (((((((((((((((((((((((

This post was edited by Anarchy51 on Nov 11 2009 09:54am
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 09:57am
Quote (Anarchy51 @ 11 Nov 2009 16:53)
chlej dalej chlorze


taki mam zamiar zyciowy nieudaczniku :D
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 11 2009 10:01am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 16:57)
taki mam zamiar zyciowy nieudaczniku :D


Nie wiem jaki ma to związek z jakąkolwiek z moich wypowiedzi ale gg, to Ty powiedziałeś dziewczynie, że wódka z nią wygrała nie ja.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 11 2009 10:06am
Quote (Anarchy51 @ 11 Nov 2009 17:01)
Nie wiem jaki ma to związek z jakąkolwiek z moich wypowiedzi ale gg, to Ty powiedziałeś dziewczynie, że wódka z nią wygrała nie ja.


jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... wiec nie pozostaje mi nic innego jak
wyrazic zal z powodu twojej przemeczonej prawej reki nieudaczniku :D
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 11 2009 10:10am
Quote (VinS @ Nov 11 2009 04:06pm)
jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... wiec nie pozostaje mi nic innego jak
wyrazic zal z powodu twojej przemeczonej prawej reki nieudaczniku :D


na forum dla debili chwalisz sie zalosnym cytatem, ktorego glownym motywem jest to ze pijesz alkohol. nie czujesz jakie to smutne?
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Nov 11 2009 10:12am
Quote (VinS @ Nov 11 2009 04:06pm)
jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... wiec nie pozostaje mi nic innego jak
wyrazic zal z powodu twojej przemeczonej prawej reki nieudaczniku :D


cos mi mowi ze Anarchy vs Ty to jakies 69:0 ale ok
pokazuj dalej jaki to ruchacz nie jestes

Quote (wielkiburak @ Nov 11 2009 04:10pm)
na forum dla debili chwalisz sie zalosnym cytatem, ktorego glownym motywem jest to ze pijesz alkohol. nie czujesz jakie to smutne?


sedno

Quote (VinS @ Nov 11 2009 04:15pm)
jaki ruchacz? czy was juz do konca jebie w glowe ? za duzo gier obawiam sie splyca wasze zycie :D


"jasne i jestem z tego powody dumny coz panna to nie problem, jak widac taka sytuacja jest dla ciebie na tyle abstrakcyjna ze sie slinisz... "
ruchacz

This post was edited by placydo on Nov 11 2009 10:18am
Go Back To Polska Topic List
Prev1445446447448449664Next
Closed New Topic New Poll