Quote (Redel @ May 15 2011 04:32pm)
U nas niestety jeszcze nie

A już chciałem KZ3 odpalać!

a ja i tak se nie pogram bo mi kurwa znowu TV na gwarancje zabrali i dali jakis zastepszy tylko z 1 wejsciem HDMI i do tego ps3 mi sie nie miesci na szafce wiec kurwa nic mi sie nie chce.
Bedzie czekac do tego jeszcze ac 2 do przejscia ale popykania w bc2 nie odmowie
