d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1443444445446447495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Feb 20 2013 04:36pm
Quote (kuebk @ 20 Feb 2013 23:31)
Ktos wie po co jest ten pasek w profilu przy ligach?
http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/309477/1/kuebk/

Wyglada na jakis postepu, to jest ile zostalo do awansu czy ocb?


hmmm, wydaje sie pokazaniem ile gier grales w danym trybie na ile ogolnie

teraz do wol-a tez wprowadzili poziomy?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Feb 20 2013 04:54pm
No pokazuje ile gier pyklem / X, i wlasnie nie wiem co znaczy ten X bo cos nie bardzo jestem w stanie wykminic to.
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Feb 20 2013 04:58pm
Quote (kuebk @ 20 Feb 2013 23:54)
No pokazuje ile gier pyklem / X, i wlasnie nie wiem co znaczy ten X bo cos nie bardzo jestem w stanie wykminic to.


x to sa wszystkie Twoje gry rankingowe
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 20 2013 04:58pm
Quote (kuebk @ 21 Feb 2013 00:54)
No pokazuje ile gier pyklem / X, i wlasnie nie wiem co znaczy ten X bo cos nie bardzo jestem w stanie wykminic to.


kuebk no wez, nigga please ;d pokazuje np 139/157 bo zagrales w sumie 157 gier rankingowych z czego 139 w 1vs1
a pasek to po prostu procentowy wskaznik gier

o ile o to pytasz
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Feb 20 2013 05:03pm
No w sumie moze i racja ale pasek pokazuje max 157 a z boku pisze ze pyklem 159 gier.
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Feb 20 2013 05:04pm
Quote (kuebk @ 21 Feb 2013 00:03)
No w sumie moze i racja ale pasek pokazuje max 157 a z boku pisze ze pyklem 159 gier.


nie wiem skad biora to 159 ale wiem ze jak zsumujesz wszystkie gry 1v1 2v2 3v3 4v4 to wychodzi Ci rowno 157
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 20 2013 05:04pm
Quote (kuebk @ 21 Feb 2013 01:03)
No w sumie moze i racja ale pasek pokazuje max 157 a z boku pisze ze pyklem 159 gier.


moze jakis custom?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Feb 20 2013 05:06pm
Customy nie sa rankingowe. Widze wlasnie ze niektorym ludzom tez brakuje po 1, 2 gry.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Feb 21 2013 09:00am
jak tam ten mmo sc2 mod? grał ktoś?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 21 2013 09:47am
Ok, Hots oficjalnie zamowiony. Czas pokoksic w bete do konca i potem tydizen przerwy i nakurw
Go Back To Polska Topic List
Prev1443444445446447495Next
Add Reply New Topic New Poll