d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1442443444445446495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 22 2013 03:42pm
Quote (SirDudas @ 22 Jan 2013 22:37)
wlasnie jak ogladalem streamy ludzi (bo niestety nie dostalem bety :( ) to podobal mi sie interface bety, slyszalem o klanach ktore w dobrych czasach wc3 byly bardzo fajne

co do balance, z tego co obserwuje caly czas tam cos mieszaja wiec moze wkoncu zbalansuja ja, maja jeszcze 1.5 miecha ^^

ale juz z polowa prosow nakurwia bete, zaczynaja sie przyzwyczajac


W Marcu juz MLG, Dreamhack i inne turnieje beda na Hotsie, wiec powoli musza zaczac ogarniac. Ale mysle, ze za szybko. Blizzard doslownie co tydzien cos zmienia w becie.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Jan 22 2013 04:00pm
dawałem tu kiedys sposob na free bete hotsa, jak ktos nadal chce to podrzuce na pm, nom
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2013 04:05pm
Quote (kacperq @ 23 Jan 2013 00:00)
dawałem tu kiedys sposob na free bete hotsa, jak ktos nadal chce to podrzuce na pm, nom


gieb
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 22 2013 04:07pm
Quote (kacperq @ 22 Jan 2013 23:00)
dawałem tu kiedys sposob na free bete hotsa, jak ktos nadal chce to podrzuce na pm, nom


Nie dziala juz dawno ;<
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Jan 23 2013 02:09pm
chuje pierdolne, wracam przetyrany po robocie, chce sobie pocisnac z kumplem 2v2, loguje sie na konto, a tu komunikat "upgrade now or play starter wersion"
juz sobie mysle, oho dostalem hotsa czy ki chuj, patrze sie a to nie zaden hots tylko cos im sie pojebalo i stwierdzili ze ja jednak nie mam sc2 na swoim koncie...

a pomoc techniczna maja do 18

cep na pysk im sie nalezy :mad:
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Feb 11 2013 03:58pm
Jakis terran >platyna chetny do pocwiczenia vs zerg?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 20 2013 01:10pm
2.0.4 dzis wszedl :)
czyli wszystkie featursy z hotsa (poza jednostkami itd)
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Feb 20 2013 01:36pm
Quote (cOr @ 20 Feb 2013 20:10)
2.0.4 dzis wszedl :)
czyli wszystkie featursy z hotsa (poza jednostkami itd)


grałbym :drool:

ale chwilowo nie bardzo mam jak :/

ciekawe jak to wszystko sie sprawdzi a juz co do samego hotsa czy wreszcie zbalansuja go chociaz jakotako
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Feb 20 2013 02:02pm
no nic ... mnie tylko wkurzylo to ze podczas 1v1 agent zaczal sciagac pliki.
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Feb 20 2013 04:31pm
Ktos wie po co jest ten pasek w profilu przy ligach?
http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/309477/1/kuebk/

Wyglada na jakis postepu, to jest ile zostalo do awansu czy ocb?
Go Back To Polska Topic List
Prev1442443444445446495Next
Add Reply New Topic New Poll