d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1442443444445446476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 27 2010 08:30am
Quote (lyzeff @ 27 Aug 2010 08:15)
541 :O

e/ lol a byłem 320 ;x


oddaj konto alyxowi -_-

i dostal ktos moona ? :P
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 27 2010 08:31am
Quote (Patryk1991 @ Aug 27 2010 04:30pm)
oddaj konto alyxowi -_-

i dostal ktos moona ? :P


miałem 5% u siebie, po ataku na członków sojuszu wol-ves :P
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2010 08:32am
Quote (Patryk1991 @ 27 Aug 2010 16:30)
oddaj konto alyxowi -_-

i dostal ktos moona ? :P


ja moge oddac, niech mnie pmnie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 27 2010 08:33am
nick alyx Ty go pmnij :P
czemu konczycie ? :(
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2010 08:34am
Quote (Patryk1991 @ 27 Aug 2010 16:33)
nick alyx Ty go pmnij :P
czemu konczycie ? :(


nie chce mi sie juz grac %) nie chce mi sie juz przy kompie siedziec nawet :c moze jak sie dostane do akademika :x
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 27 2010 08:34am
Quote (Patryk1991 @ Aug 27 2010 04:33pm)
nick alyx Ty go pmnij :P
czemu konczycie ? :(


bo :
1. ogame nudzi się
2. ogame nudzi się
3. ogame nudzi się

wybierz, co wolisz :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 27 2010 08:35am
to fs rob na caly dzien wejdz 2-3 razy zeby surke zabrac kopalnie zrobic i fs wyslac ja tak gram :D
teraz ankiete na ogame.org robia to niedlugo moze cos nowego bedzie
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2010 12:22pm
Quote (lszcz @ Aug 27 2010 04:34pm)
nie chce mi sie juz grac %) nie chce mi sie juz przy kompie siedziec nawet :c moze jak sie dostane do akademika :x


akademik to zloooooooo wierz mi na slowo :P tam nie bedzie Ci sie chcialo grac w ogame :P
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2010 12:23pm
Quote (kamilb1988 @ 27 Aug 2010 20:22)
akademik to zloooooooo wierz mi na slowo :P tam nie bedzie Ci sie chcialo grac w ogame :P


jestem abstynentem :angry: jade tam nawracac plebstwo! o/
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2010 12:24pm
Quote (lszcz @ Aug 27 2010 08:23pm)
jestem abstynentem :angry: jade tam nawracac plebstwo! o/


tez tak mowilem ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1442443444445446476Next
Add Reply New Topic New Poll